Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że mniejsze gry indie, czy to jakieś metroidvanie, horrory czy platformówki, w ogóle was nie wciągająi nie chce wam się w nie grać? A jak macie jakiś duży fabularny tytuł to od razu bardziej się chce i potraficie się wciągnąć? Póki gra indie nie jest długa i rozbudowana to rzadko kiedy mam motywację żeby ją ukończyć.

#gry #indie #pcmasterrade #pytanie #logikaniebieskichpaskow
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZanZani: oj tak. Jest bardzo mało indyków, które mnie wciągnęły. To samo gry multi. Chyba w swoim życiu grałem w jedną na której nabiłem dużo godzin i to był Batman Arkham Origins. Reszta multi to po 30 min grania czuję nudę. Najgorsze jest to, że tylko AAA gry mi podchodzą i to singiel. Ale ich jakość spadła na łeb w ostatnim czasie.
  • Odpowiedz
  • 1
@Cierpienia_mlodego_Pepe: Ja nie mam nowego kompa ani konsoli żeby ogrywać większe nowe tytuły, ale mam od cholery (już dużo mniej xd) do ogrania większych tutułów z przeszłości więc braku nie odczuwam. Ale zdaję sobie sprawę, że branża ma duży problem. Na ten moment cały czas zbieram różne tytuły indie. Gorzej jak tylko one zostaną. No, ale z nowym komupterem to zacznę też emulować stare gry których nie ograłem + hity
  • Odpowiedz