Wpis z mikrobloga

Cześć,

cały czas się zastanawiam czy kupić switch w wersji Lite czy OLEDa.

Za Litem przemawia cena + to że chyba wygodniej będzie się grało leżąc w łóżku.
Za OLEDem znowu ekran i to że mogę sobie jak człowiek siąść i grać na TV/monitorze.

Właściwie to chciałbym ograć Mario, Pokemony i Zeldy.

Mam też pytanie dotyczące abonamentu Nintendo Switch Online - czy tutaj jak w przypadku PS+ dostaje co miesiąc jakieś gry czy to jest potrzebne tylko do grania multi online?

#nintendoswitch #nintendo
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SpiderFYM: osobiście mam tak, że pewne gry na switch wolę przejść na TV a część na handheldzie. I tak np nie wyobrażam sobie zeldy na handheldzie bo ta gra wygląda naprawdę dobrze na TV. Ale już takie poksy czy starsze mario lepiej ogrywało mi się mobilnie. Osobiście wolał bym zainwestować w OLED bo to znacznie więcej możliwości gry bo masz odpinane joycony i podobno ten ekran jest bajeczny (sam mam
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: Ja jak miałem Switcha, to jedynie raz sprawdziłem jak to wygląda na TV i po tym traumatycznym przeżyciu grałem już jedynie w trybie handheld. Na TV to może jakieś imprezowe gierki jak z gośćmi chcesz popykać.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: praktycznie w każdą grę grałem na hanheldzie i na tv. Głupie pójście do kibla i grasz na hh. Switch online do grania multi ale dostajesz też dostęp do starszych gier na nesa, snesa, gba i n64
A i na lite nie masz wibracji więc sporo fajnych efektów odpada
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: szczerze? wal tego switcha i dołóż pare groszy do steamdecka jesli chcesz mobilności. Mam NS od paru lat, gram mało co, gry drogie moze z 10 kupilem w życiu, szczerze mowiac nie warte swojej ceny. Durny gamepass na xsx zaoferuje ci wiecej zabawy za pare groszy niż switch za pare tysiecy jakie wydasz na gry. Jesli duzo jestes w ruchu i potrzebujesz handhelda bierz steamdeck albo lenovo legion, jak
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: miałem switcha V2 i mam OLEDa,bez zastanawiania dołożył bym do OLEDa gdybym miał jeszcze raz wybierać,ciut większy ekran,różnica w obrazie w OLEDZie jest znacząca,co do wygody grania w handheldzie,nigdy nie miałem problemu z komfortem w graniu przenośnym bo używam gripa od skull&co
  • Odpowiedz
@SpiderFYM ja bym kupił oleda i od razu przerobił modchipem za 400 zł. Switch jest zajebisty, grałem większość czasu na tv ogrywając Zeldę, ale wiele gier nadaje się także na handheld, ale moim zdaniem te mniej „wymagające”. Nie ma nic lepszego niż sama ta możliwość zabrania na szybko konsolki i dokończenia tego, co zaczęło się robić na tv. Hejt dotyczący fatalnego doświadczania gier na dużym telewizorze bierze się i pochodzi głównie
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: za lite przemawia cena, wszystko inne jest przeciwko - szczególnie te analogi. W zwykłych joyconach one też występują, ale można je łatwo zmienić (sam teraz czekam za najlepszymi joyconami - Mobapad M6 HD, przesiadam się z Hori Split Pro).
  • Odpowiedz
@SpiderFYM Oledem też wygodnie pograsz w łóżku. Lite raczej wygodniej włożyć do plecaka, ale mi tak V2 wszędzie wchodzi w dorbym etui. Ekran w Lite jest według mnie zbyt mały.
  • Odpowiedz
  • 0
albo z grubej rury PS5 + PS plus Extra


@soul1: mama PS5 prawie od premiery, to miała by być druga konsolka do ogrania gier, których nie odpalę na PS5/PC. Wiem że same gry są drogie ale też trzymają cenę, więc niewiele stracę na sprzedaży.

ja bym kupił oleda i od razu przerobił modchipem za 400
  • Odpowiedz