Wpis z mikrobloga

Organizacja gejowska walczącą z wykorzystywaniem dzieci, krytykowała ceremonię otwarcia, 100 tys. osób o innych poglądach zgodziła się z tym postem, ale neuropek @pomarancza3000 wie lepiej i twierdzi, że tylko konfa i pis na wykopie to krytykowała, a cały świat był zachwycony widowiskiem, w tym sceną jak małe dziecko tańczyło w otoczeniu cyrku LGBT xD

Na Twitterze osoby z USA, Francji, Hiszpanii, Brazylii i wielu innych państw krytykowały widowisko, ale neuropa twierdzi, że MKOL wystosował oświadczenie w którym przeprosiło za ceremonię, tylko z powodu wykopków xD

https://www.tvp.info/79521565/paryz-2024-mkol-przeprasza-za-ceremonie-otwarcia-igrzysk-olimpijskich

#paryz2024 #bekazlewactwa #lgbt #4konserwy #francja #igrzyskaolimpijskie
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@myidioci: Ogółem twitter zapłonął po ceremonii otwarcia, a to dziwne, bo to kolebka lewicy, a jednak coś w ludziach pękło. Może to przez to, że te tęczowe stwory przy okazji srają do własnego gniazda? Jaki k---a gej czy lesbijka będzie się ubierać jak do klubu b--m, albo na paradę równości. Te osoby szkodzą normalnym ludziom, którzy czują się inaczej.
  • Odpowiedz
@ZuluScout: bo to zabawne, że jeśli chcą promować LGBTQ, to wybierają te dwie literki. Oczywiście najbardziej skrajne. No bo jak tu pokazać normalnego chłopa, albo laskę, która mówi jestem lesbijką, ale stary, ty nigdy tego nie zauważysz. To się nie sprzeda.
  • Odpowiedz
@Roger_Casement: To teraz nawet organizacja gejowska jest autorytetem dla prawaka? Abstrahując od samej sprawy, bo tej ceremonii nie widziałem.
To coś jak z Niemcami - wszystko robią źle i na szkodę Polski i Europy, do tego głupki, no chyba, że Polacy chcą zrobić coś głupiego, co kiedyś Niemiec też zrobił - wtedy Niemiec jest mądry i podejmuje słuszne decyzje
  • Odpowiedz
Poza tym, czyż gejów nie należy batożyć bez litości?


@Pantokrator: Nie. Zaś tam był mocny podtekst pedofilski. Drag Queen to mocno seksualizowany zawod i przytulanie się z dziecmi w jednym spektaklu jest mocno niesmaczne i nie dziw się, że różne strony krytykują takie sceny na otwarciu.
  • Odpowiedz
  • 1
@ZuluScout Niewiele się zmieniło oprócz właściciela Twittera. Musk zrobił wrogie przejęcie firmy a wiadomo, że on jest nie jest lewicowy i nagle lewicowe posty przestały być promowane a krytyka lewactwa przestają być banowania.
  • Odpowiedz
@ZuluScout: Ja to mam bekę bo już z paroma osobami w pracy się spotkałem, które są homoseksualistami i odkryłem to przez przypadek bo np na jakąś imprezę firmową koleżanka przyszła ze swoją dziewczyną xD, albo dlatego, że ktoś inny mi powiedział coś w stylu "on ze swoim chłopakiem są teraz na wakacjach"
Tommy__ - @ZuluScout: Ja to mam bekę bo już z paroma osobami w pracy się spotkałem, k...
  • Odpowiedz
Ogółem twitter zapłonął po ceremonii otwarcia, a to dziwne, bo to kolebka lewicy


@ZuluScout: Ta, twitter po przejeciu muska to totalnie kolebka lewicy, wcale krytyka prawicy i jego samego nie jest banowana i ograniczana xD
  • Odpowiedz