Wpis z mikrobloga

@odyn88: kryształ/mete, jakieś dopy
ale chłop już tak wyćwiczony że wie kiedy i jak przerwy robić

ew umiejętnie żongluje kilkoma substancjami
  • Odpowiedz
@odyn88: wczoraj był trzeźwy, zakropił sobie oczy atropiną żeby mieć takie duże źrenice, ale tak to jak kolega wyżej napisał @Sinti , ale alkoholu chyba mało pije? bo rzadko go widziałem #!$%@?, albo wcale, jak już to na róznych stymulantach to tak, sam się przyznawał, sterydy i forma siedzi dalej. Narazie się jakoś trzyma, nie to co np Kaczor, leci bez umiaru i takie są efekty, chociaż wczoraj wyglądał
  • Odpowiedz
@Xylore:

zakropił sobie oczy atropiną żeby mieć takie duże źrenice

może też być na coś chory, kiedyś w podstawówce miałem ziomka co miał wielkie źrenice które się nie zwężały (może odrobinę) nawet jak patrzył na żarówkę, a bankowo nic nie brał
  • Odpowiedz
@odyn88: @Jamniki2 @murdoc @Sinti Na koniec jednego strima na kick opowiadał dokładnie co ćpał, to sobie poszukaj.
tu w tej sekundzie: 5:49:20
https://kick.com/video/7a3534d5-5c56-4dfe-a464-e0bfb462db47

@Sinti Ale on sam powiedział że zakropił sobie oczy celowo. I ten stary shot też miał zakropione oczy, ja widziałem bo to z vloga było, on normalnie szedł do okulisty na vlogu i wracał taksówką po tym i robił miny do kamery dla
  • Odpowiedz
Ale on sam powiedział że zakropił sobie oczy celowo. I ten stary shot też miał zakropione oczy, ja widziałem bo to z vloga było, on normalnie szedł do okulisty na vlogu i wracał taksówką po tym i robił miny do kamery dla żartu. Ale wycięte to inaczej wyglądało. xD

aa to chyba że tak, nie wiedziałem
  • Odpowiedz