Wpis z mikrobloga

  • 22
@jaroty: Jakby nie kupiła biletu ze zniżką, to by było że jedzie pierwszy raz tylko na pokaz i nawet nie wie, że ma prawo do zniżki.
  • Odpowiedz
  • 47
@jaroty tymczasem samochodziarscy politycy wszystkich partii robią sobie 2 dietę na kilometrówkach, ale wykopki zesraja się na jedyna posłankę, która aktywnie promuje zbiorkom.
  • Odpowiedz
po co jej bilet jak ma ulge 100%?


@WeunianyTrampek: Żeby przewoźnik wiedział że "sprzedał" bilet i że może sprzedać jeszcze tylko 59 i skończy się miejsce w autobusie.
  • Odpowiedz
  • 10
@JasnyBanan dlatego, że kancelaria Sejmu płaci przewoźnikom za to, że świnie jeżdżą za darmo. Jak pisałem powyżej, Matysiak i tak kosztuje cię i mnie mniej niż statyczny poseł.
  • Odpowiedz
  • 15
@jaroty:

nie ma 12 złotych na bilet i musi wymachiwać w pekaesie legitymacją


Kupuje ze zniżką, jeśli masz zniżkę to z niej korzystasz, prawda? Tylko głupi by tak nie
  • Odpowiedz
@jaroty: Peron to wam, ślepym hejterom, odjechał.

Ja posłowi korzystają z aut służbowych i rozliczają kilometrówki to plujecie jadem ile wlezie.
Jak posłanka propaguje jazdę autobusami to też się doczepicie.

I jak wykopek wyżej napisał - ma zniżkę to czemu ma z niej
  • Odpowiedz
Z tego co widzę tylko ty jeden z tego tagu korzystasz żeby swoje propagandowe wpisy wrzucać ;)


@Wink: ? To chyba nie do mnie

Bo jeżdżą publicznym transportem zbiorowym?


@Wink: bo się chwalą tym że kupują to na zniżce i robią specjalnie pod to fotki (jakoś nie widać tam innych pasażerów), nie widziałem by politycy w hol/uk robili sobie zdjęcia bo dojechali rowerem do pracy albo skorzystali ze
  • Odpowiedz