Wpis z mikrobloga

#tinder Chłop 30 wiosen moi koledzy już pozakładane rodziny dzieci,a ja zakładam profile na jakimś syfie i liczę na cud,ze poznam kogos wartościowego 3 lata już minęły i nic odkąd grzebie w tym śmietniku jestem żałosny…
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dejw983: ja bym na tinderze nie szukała na związek, zanim kogoś trafisz to się zrazisz, ewentualnie wykończysz psychicznie, jeśli dobrze nie wyglądasz.
Tinder jest dla większości do bzykania i tyle.

Na tinderze świat się nie kończy.
  • Odpowiedz
  • 1
@miko24: Jestem 5/10 wzrost 187 zauważyłem,ze tam same księżniczki siedzą nawet kobiety 4/10 szukają ksiecia z bajki takze jak wyżej wspomniałaś zraziłem sie psychicznie niemam czasu na wyjścia ze względu na prace bywałem swego czasu w klubach nocnych,ale odniosłem wrażenie,ze świat dyskotek funkcjonuje tak samo jak Tinder to już niewiem gdzie szukać kobiety do życia na ulicy nie zagaduje,bo niemam odwagi i uważam co za cringe…
  • Odpowiedz
ze tam same księżniczki siedzą nawet kobiety 4/10 szukają ksiecia z bajki takze jak wyżej wspomniałaś zraziłem sie psychicznie


@Dejw983 wyśmieją mnie tu zaraz ale powiem serio - idź pobiegać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyjdzie na zdrowie, potem zapisz się na zawody (takie amatorskie), np taki półmaraton w większym mieście. Spotkasz dziesiątki, setki wolnych kobiet, do których łatwo będzie zagadać z racji wspólnego hobby czy po prostu
  • Odpowiedz
@miko24: ciekawa taktyka z tym numerem startowym haha, nawet na stravie ludzie się teraz znajdują, ale jednak szybciej jest na Instagramie. Zorganizowane laski, które mają czas biegać półmaratony zazwyczaj mają już facetow
  • Odpowiedz
Zorganizowane laski, które mają czas biegać półmaratony zazwyczaj mają już facetow


@razdwatrzy55: no pewnie że wiele z nich będzie zajętych, to oczywiste.
Sedno jest takie, że nie będziesz tam tracić czasu jak na przesuwaniu w prawo i w lewo, nawet jak nic nie wyjdzie to fajnie spędzisz czas nie będąc desperatem. Dodatkowo endorfiny dodadzą uśmiechu, więc zyskasz na atrakcyjności.
  • Odpowiedz
@Dejw983 szczerze mówiąc wielu z nas siedzi na tych portalach i szuka drugiej połówki, ale czy związek z kobietą która ma tam dłuższy staż ma w ogóle sens? Po takiej dawce atencji wydaje mi się, że wiele kobiet szybko by się wyłożyła jakby pojawiły się jakieś problemy, albo małe sprzeczki, z tyłu głowy zawsze będą miały świadomość że mają kolejkę chętnych
  • Odpowiedz
ale czy związek z kobietą która ma tam dłuższy staż ma w ogóle sens? Po takiej dawce atencji wydaje mi się, że wiele kobiet szybko by się wyłożyła jakby pojawiły się jakieś problemy, albo małe sprzeczki, z tyłu głowy zawsze będą miały świadomość że mają kolejkę chętnych


Po prostu przebywanie tam rozwala układ dopaminowy, potem nie mogą już wytworzyć więzi, przez co każdy najmniejszy powód to opuszczenie gry.

Chłop 30 wiosen moi
  • Odpowiedz