Wpis z mikrobloga

Kompletnie nie mam pojęcia czy ona ma jakąś ekipę od PR czy sama to wymyślą, ale wrzucanie foty z Robercikiem w celu ocieplenia wizerunku, który w odbiciu lustrzanym łapie Cię za dupe?

Możemy tu o Niej wiele mówić, ale Anką to jednak jakaś marka marketingowa, a ta wrzuca na stories fotki jak chłop ją za dupe trzyma xD

Swoją drogą serio szkoda mi Roberta że jak potulny piesek musi brać udział w tym przedstawieniu pt. "Pokażmy im jak się kochamy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W waszych korpo szefostwo też spamuje wam fotkami jak jest obmacywane przez męża/żonę/kogokolwiek? Czy idąc potem w poniedziałek do pracy nie byłoby gadania i ploteczek przy kawie w stylu: "Tyyy, co on #!$%@?ł? Pijany był/a jak to wrzucał/a?"

Parę lat temu para, która była wyznacznikiem pary perfekcyjnej. Pomimo sukcesu, kupy pieniędzy wydawali się "normalni". Szalona królowa bachaty postanowiła jednak skutecznie zmienić ten wizerunek.

A że przyklejoną łatkę ciężko oderwać...

Zgadzasz się? Daj plusika niech ludzie od PR Lewandowskiej którzy tu siedzą to zobaczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lewandowska #annalewandowska #lewandowski #pilkanozna #reprezentacja #logikarozowychpaskow
Kadet20 - Kompletnie nie mam pojęcia czy ona ma jakąś ekipę od PR czy sama to wymyślą...

źródło: Screenshot_20240729-073319_Facebook

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@Kadet20: Dramy naszych polskich influecrów i nie tylko, pokazuja jedno, jak ktoś jest tak głupi, to decyzje podejmuje samodzielnie, i to pomimo sztabu ludzi który mówi mu rob na odwrót. Anka które myśli że jest najlepsza na świecie na bank sama podejmuje decyzje.
Dodatkowo, jesli faktycznie go pekluje na boku, to ją to musi wrecz podniecać. Tak bez myslana forma kobiecej dominacji, widzicie lewy łapie mnie za dupe.
  • Odpowiedz
@Kadet20: historia pokazuje ze to dbanie o zdrową sinusoidę postów na insta- jak wpada jakies rodzinne zdjecie to albo juz był mocny post z jakims umiesnionym kataloniarzem albo dopiero będzie- czyli w tym wypadku cos dopiero wleci xD
  • Odpowiedz