Wpis z mikrobloga

Kompletnie nie mam pojęcia czy ona ma jakąś ekipę od PR czy sama to wymyślą, ale wrzucanie foty z Robercikiem w celu ocieplenia wizerunku, który w odbiciu lustrzanym łapie Cię za dupe?

Możemy tu o Niej wiele mówić, ale Anką to jednak jakaś marka marketingowa, a ta wrzuca na stories fotki jak chłop ją za dupe trzyma xD

Swoją drogą serio szkoda mi Roberta że jak potulny piesek musi brać udział w tym przedstawieniu pt. "Pokażmy im jak się kochamy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W waszych korpo szefostwo też spamuje wam fotkami jak jest obmacywane przez męża/żonę/kogokolwiek? Czy idąc potem w poniedziałek do pracy nie byłoby gadania i ploteczek przy kawie w stylu: "Tyyy, co on #!$%@?ł? Pijany był/a jak to wrzucał/a?"

Parę lat temu para, która była wyznacznikiem pary perfekcyjnej. Pomimo sukcesu, kupy pieniędzy wydawali się "normalni". Szalona królowa bachaty postanowiła jednak skutecznie zmienić ten wizerunek.

A że przyklejoną łatkę ciężko oderwać...

Zgadzasz się? Daj plusika niech ludzie od PR Lewandowskiej którzy tu siedzą to zobaczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lewandowska #annalewandowska #lewandowski #pilkanozna #reprezentacja #logikarozowychpaskow
Kadet20 - Kompletnie nie mam pojęcia czy ona ma jakąś ekipę od PR czy sama to wymyślą...

źródło: Screenshot_20240729-073319_Facebook

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@Kadet20: nie oszukujmy się, jedyną wartość jaką ma Lewandowska to sławnego męża a gdyby nie on to wszystkie te jej biznesy nawet nie zaistniały. A że ma kompleksy wywodzące się zapewne z młodości to teraz walczy na wszelkie sposoby z nimi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kadet20: tez to zauwazylem xD od miesiaca wrzuca po kilka zdjec z robercikiem. Ewidentnie wjechalo jakies ocieplanie wizerunku po ocieraniu sie o hiszpanskich alvarasow ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Kadet20 wypisujesz jakbyś siedział w marketingu od lat a nie zadałeś sobie prostych pytań. Kto jest jej grupa docelowa? Czego oczekuje jej grupa docelowa? Co chce przekazać swojej grupie docelowej?
  • Odpowiedz
@ipkis123: ja mam specjalizację marketing i tak.

1. Anka nie ma za sobą żadnej wartości. Nie mówię tego złośliwie, stwierdzam fakt. Nikt by o niej nie słyszał gdyby nie Robert (nie podawajcie przykładu jakieś mało znanej dziedziny kałate, bo to tak jakbym ja, dwie lewe ręce z gier zręcznościowych, mówiłbym że cioram w nie tak dobrze, że mogę walczyć o miejsce w reprze Polski na e-olimpiadę), więc nic nie ma.
  • Odpowiedz
@Kadet20: te agencje PR to są #!$%@? na takim samym poziomie scamu jak pośrednicy nieruchomości. Jak ktoś jest na tyle głupi, żeby nie potrafić prowadzić swojego życia publicznego, to może powinien zastanowić się 100 razy zanim komuś zaufa i powierzy taką robotę.

Z jakiegoś powodu Lewy uchodził w Polsce za człowieka inteligentnego, pewnie dlatego że za wiele się nie odzywał i dobrze kopie w piłkę, ale im więcej siebie pokazuje,
  • Odpowiedz
Oho! Temat majtczaka się trochę znudził to trzeba wrzucać odgrzewane kotlety i pohejtowac znowu Lewandowskich ()
  • Odpowiedz
2. Grupa Anki to karyny, którym chodzi głównie o dobranie się do krocza Alvaro. Reszta to próba uwiarygodnienia.

@MajorKusiol: nie wiem czemu ograniczasz grupę do jakiś karyn, dałbym spokojnie 80% p0lek w wieku od 20 do 40 roku życia.
Zresztą Anka nie targetuje to typowych karyn, tylko do młodych ( 20 parę do 40), oświeconych, p0lek, które jednak zarabiają trochę więcej niż minimalna i rozrywkami nie jest walenie żubra z
  • Odpowiedz
nie wiem czemu ograniczasz grupę do jakiś karyn, dałbym spokojnie 80% p0lek w wieku od 20 do 40 roku życia.


@lentilek: karyna to cecha charakteru, nie kategoria wiekowa. 20 latki ją obserwują, bo jest znana (tak jak 20-letni faceci obserwują jakiś e-sportowców, piłkarzy, pięściarzy, siłaczy etc.). Tak długo jak nie dają jej realnej kasy, to nie ma z nich korzyści poza zasięgami na IG.

40 lat to nie jest młoda,
  • Odpowiedz
@Kadet20: @yannikto No ale nie oszukujmy sie teraz gdyby go zostawiła/ wzieli rozwód to by jeszcze lepiej na tym wyszła, a p0lki jeszcze by klaskały i sprzedaż na jej stronie pewnie by wzrosła więc raczej sie tam u nich dobrze układa niech se żyją i robią co chcą.
  • Odpowiedz
No ale nie oszukujmy sie teraz gdyby go zostawiła/ wzieli rozwód to by jeszcze lepiej na tym wyszła, a p0lki jeszcze by klaskały i sprzedaż na jej stronie pewnie by wzrosła więc raczej sie tam u nich dobrze układa niech se żyją i robią co chcą.


@czarnykocur123: dlatego nigdy się nie ożenię. Alimenty dla dzieci? Spoko. Alimenty na żonę jak urodziła dzieci i nie ma zarobków, bo np. facet chciał
  • Odpowiedz
@lentilek: targetuje szeroko i to jest problem, bo potem mamy co mamy. Jest żoną jednego z topowych napastników, a kreuje się na Chodakowską bis. xD Lewy wiadomo, że piłka to opium dla mas i zawsze będzie miał jakieś kampanie idące szerzej, ale to nie znaczy, że nie mógłby się pozycjonować mądrzej, zwłaszcza że jest sportowcem, który przebił sufit i pokazał, że się da dojść na sam szczyt. Natomiast Anka się
  • Odpowiedz
@Kadet20: Ja uważam że zrobiliście sobie tu mirkowego pudelka. Teraz już rozumiem czemu te pudelki i inne kozaczki mają taką popularność. To jest ŻYCIE! Co jakaś anka z jakim murzynem, to są POWAŻNE sprawy! uwaga robert trzyma anke za dupe! zróbmy z tego dyskusję na mirko! bachata! BACHATA! ooo zesrałem się bo anka bachata!!!11
  • Odpowiedz