Wpis z mikrobloga

  • 0
@Pan_krecik

nie wiem, ty mi powiedz.. Wszak jesteś tym młodym, wykształconym z większego ośrodka xD


To nie koncert życzeń.
Głupio jest używać słów których znaczenia albo pisowni się nie zna. Nie trzeba być młodym, wykształconym z większego ośrodka, żeby mieć dostęp to tak podstawowej wiedzy.
  • Odpowiedz
Piosenka lenona to jest przeciwieństwo komunizmu w Polsce.


@paul772: Nie zmienia to faktu, że komunizm jest fantazją a próby jego wprowadzenia niezależnie od lokacji skończyły się rzezią.
  • Odpowiedz
@Ghostyk: skąd ten związek przyczynowo skutkowy że idea upaństowienia środków produkcji jest przyczyną braku demokracji i dyktatorskiego rządu? Bo nie za bardzo widzę zależność między takim ustrojem gospodarczym, a politycznym.
  • Odpowiedz
@Dietetyq no nie wiem, spytaj żyjących członków Państwa Podziemnego czy ich trzon stanowiły środowiska przestępcze XDD Opór wobec totalitaryzmu wymaga czegoś więcej niż handlowanie dragami, cpanie, ustawki i dziesionowanie przypadkowych ludzi
  • Odpowiedz
@paul772:

Owszem istnieje związek przyczynowo skutkowy. Upaństwowienie środków produkcji oznacza pogwałcenie praw istniejących już klas. Głównie chodzi tu o klasy wyższe, które mają olbrzymi wpływ na niższe klasy. Jeżeli chcesz upaństwowić środki produkcji to licz się z odwetem milionów ludzi. Nie bez powodu rewolucja stała się tożsama ze skrajną lewicą. Tak radykalnych zmian nie się wprowadzić pokojowo. Konsekwencją tego był zbrojny charakter przejęcia władzy oraz ustanowienie nowych elit zamiast równości
  • Odpowiedz
@JestemTuByDrwicZLewakow ja #!$%@? to co tu niektórzy piszą o sebach dilerach mefedronu który w razie wojny albo totalitaryzmu byliby romantycznymi bojownikami o wolność to jest jakaś komedia XDDD wykop jak zwykle nie zawodzi, przestępców to wy chyba widzieliście tylko w romantyzowanych filmach gangsterskich
  • Odpowiedz