Wpis z mikrobloga

To że Lenon nazwał sobie to komunizmem nie znaczy ze jest to komunizm, że lenon w ogóle wie co to komunizm


@paul772: Tak...ty wiesz lepiej co autor chciał przekazać..

Co za zadufany w sobie bu... tzn "widz tvn"
  • Odpowiedz
@Pink_Floyd: xD Wiadomo, Zośka i Rudy siedzieli przed wojną za rozboje i niszczenie mienia xDDW czasie wojny trzon państwa podziemnego stanowili ludzie po dobrych liceach i studiach. Bydło w stylu kiboli było w najlepszym wypadku zajęte sobą, ew. handlem na czarnym rynku. W najgorszym donoszeniem Niemcom za pieniądze.
  • Odpowiedz
@Pan_krecik: o atak personalny. Za to ty wiesz ze lenon wie co to komunizm?? XD
Taki poziom dyskusji. Idź się doksztalc czym jest komunizm w oryginale i wróć spowrotem.
  • Odpowiedz
Idź się doksztalc czym jest komunizm w oryginale i wróć spowrotem.


@paul772: O proszę, oficer polityczny się znalazł.
Takim tonem to możesz do swojego psa rozmawiać nie do mnie.. TOTALITARYSTO.

A jak nie pójdę to co? Rozstrzelasz mnie w
  • Odpowiedz
@mustafas00: Pokaż dowód, że ten kto wystawił ten napis #!$%@? miasta i stadiony. Pokaż badania ile % ludzi na stadionach #!$%@? miasto i stadiony. Kolejny który przypisuję cechy do całej grupy, nie wiedząc nawet kto wystawił ten napis xd
  • Odpowiedz
TOTALITARYSTO

Rozstrzelasz mnie w imię tego

a może spalisz na STOSIE TOLERANCJI?


@Pan_krecik: A swastyka to wedlug ciebie też od zawsze był symbol gościa z wąsikiem? XD Komunizm nic nie mówi o rozstrzeliwaniu, więźniach politycznych, cenzurze itd. To jest nadbudowa dodana przez partię rządzącą autorytarnie za czasów
  • Odpowiedz
Tak...ty wiesz lepiej co autor chciał przekazać..


@Pan_krecik: nie żeby coś, ale John Lenon te słowa "Można powiedzieć, że to Manifest Komunistyczny [...] w formie polukrowanej" powiedział o tej piosence znacznie później. Trzeba też przytoczyć jej kontekst, nie powstała jako piosenka do promowania ustroju totalitarnego

Kiedy na początku lat 70. w Stanach Zjednoczonych narastał sprzeciw wobec interwencji USA w Wietnamie, a Richard Nixon zasiadał na prezydenckim fotelu, Lennon zwracał królowej
  • Odpowiedz
kibice rozlierdalajacy własne miasta i stadiony - ostatnia ostoja narodu xD


@mustafas00: ale pamiętaj lewaku, że jak rosja zaatakuje to oni pierwsi cię okradną, zgwałcą twoją kobietę i uciekną za granicę lewaku, lewaku. LEWAGUUUU
  • Odpowiedz