Wpis z mikrobloga

@erebeuzet: grafika nieziemska, gram na pc obecnie, nie wiem dlaczego aż tak późno zabrałem się za tą grę bo ograłem ją dopiero w tym roku, w jedynkę pamiętam grałem niedługo po premierze w 2010 roku na x360, Jezu Chryste 14 lat temu xD, trzeba będzie wrócić do rodzinnego mieszkania i odkurzyć starego x360 ze strychu, ciekawe czy jeszcze działa xD
  • Odpowiedz
@erebeuzet Kupiłem to tydzień temu bo był hype na te grę i trafiła się promka chyba koło 7 dych.
Niestety nie podzielam entuzjazmu. Nudne to. Zrobiłem kilka podejść i już nie mam ochoty. Jak będę miał ochotę na western, to sobie jakiegoś kinowego klasyka odpalę.
  • Odpowiedz
@erebeuzet: kupiłem sobie 1.5roku temu PS5 i dopiero teraz kupiłem jakąś grę nie na PSVR2... RDR2 bo jeszcze nigdy nie grałem :D a nawet nie ma patha do nowej generacji więc nadal nie grałem jeszcze w żadną kupioną grę tej generacji...
  • Odpowiedz
@erebeuzet: z tego co pamiętam to grałeś na PSP, ale cały czas zachęcam Cię do powrotu na PS4/PS5 do omega collection - jeszcze lepsza miodność niż wtedy ( ʖ̯) ćwicz skilla ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz