Wpis z mikrobloga

  • 0
@kosmita: nigdzie nie napisałem takiego założenia więc nie wiem o czym mówisz.

Wygrywasz euro, jesteś najlepszym piłkarzem mistrzostw, a to gwarantuje Ci uznanie, rozpoznawalność i ogromne pieniądze.

Debilka natomiast wolała siedzieć sobie na kolankach jakiegoś no-name'a i rozwalić związek.
  • Odpowiedz
@kizalfon: Młodzi są, to teraz #!$%@? z nimi, ale wyobraź sobie, jak ją będzie piekło za 20 lat, gdy uroda minie, a pieniędzy nie będzie miała tyle, ile by chciała. W każdym razie to tylko kolejny dowód na to, że młode kobiety nie posługują się rozumem, tylko kierują pierwotnymi, zwierzęcymi instynktami. W tamtej chwili tamten był dla niej bardziej atrakcyjny.
  • Odpowiedz
Wygrywasz euro, jesteś najlepszym piłkarzem mistrzostw, a to gwarantuje Ci uznanie, rozpoznawalność i ogromne pieniądze.


@kizalfon: I to oznacza, że dziewczyna powinna z nim być? Są młodzi, a wtedy związki są nietrwałe.

a pieniędzy nie będzie miała tyle, ile by chciała


@Tja88: Czyli powinna z nim być dla pieniędzy? Do tej pory na wykopie jechało się po kobietach, które tak robią.
  • Odpowiedz
I to oznacza, że dziewczyna powinna z nim być?


@choochoomotherfucker: nie, ale wystarczy by wcześniej ze sobą zerwali zanim postanowiła wskoczyć na czyjeś kolana, a patrząc na jej reakcję "zapomniało jej się"
  • Odpowiedz
nigdzie nie napisałem takiego założenia


@kizalfon: założyłeś że sukces sportowy (i finansowy) powinien przekładać się na sukces w relacji. To błąd poznawczy.
  • Odpowiedz
Czyli powinna z nim być dla pieniędzy?


@choochoomotherfucker: A w pierwszej kolejności dlaczego zaczęła się z nim spotykać? Powinna myśleć logicznie i brać pod uwagę wszystkie aspekty, a nie tylko swędzenie #!$%@?.
  • Odpowiedz