Wpis z mikrobloga

@enforcer: czy ja wiem? Tak samo mógłby wzywać do obrony przed odinstalowywaniem windowsa 95 ¯\(ツ)/¯
Bronienie przeżytku to tylko przesuwanie daty, kiedy ten przeżytek odejdzie w niebyt. Jak ktoś lubi, to niech się bawi
  • Odpowiedz
@enforcer czy po długotrwałym szczuciu doprowadza młodego chłopaka do targnięcia się na własne życie, ale fakt to było nabijanie się z chrześcijaństwa, nawet zepsuty zegar dwa razy dziennie pokaże dobrą godzinę.
  • Odpowiedz
@enforcer: Najlepsze, że cała prawica zesrała się na miękko, a jak ostatnie tłuki nawet nie pofatygowali się żeby sprawdzić o co się tak bardzo srają. A zesrali się myląc Ucztę bogów J.H. van Biljerta, z Ostatnią wieczerzą, notabene namalowaną przez geja, których tak prawicowcy nienawidzą.
SzejdiSlimSzejdi - @enforcer: Najlepsze, że cała prawica zesrała się na miękko, a jak...

źródło: GThRhyUWEAAapql

Pobierz
  • Odpowiedz
@Jariii

O proszę. Katoli można obrażać. Wytłumacz mi, czemu, stosując lewacka ideologię, nie można obrażać LGBT?

Ba, to nawet nie była obraża. Lewaki z TVP się zesrały bo ktoś nazwał piosenkę po imieniu - powiedział to samo co jej twórca o tej piosence.
  • Odpowiedz
O proszę. Katoli można obrażać. Wytłumacz mi, czemu, stosując lewacka ideologię, nie można obrażać LGBT?


@ukradlem_ksiezyc: Ale kto tu obraził katoli? Obrażone zostały ich uczucia religijne XD a do obrazy takich uczuć katola wystarczy powiedzieć, że Brajanek nie będzie szedł do komunii lub, że nie chcesz być ojcem chrzestnym. Taki obraz katoli, was boli już sam fakt, że ktoś nie jest katolikiem, a jak dołożyć do tego sytuacje, w których
  • Odpowiedz