Wpis z mikrobloga

Ale dorastanie w domu z alkoholikiem ryje banie ładnie , do szkoły nie budzi cię budzik tylko poranne kłotnie rodziców, ojciec wiecznie pijany, wieczne #!$%@?*, szmat*, #!$%@?* itd, do domu nikogo nie zaprosisz bo strach, już jestem całkowicie wyprany z emocji, żyje po to żeby młodszej siostrze zapewnić jakiś fajny byt typu dobry telefon czy pieniądze żeby wyrównać jej szansę bo wiem jak to jest nie mieć nic, tak pisze bo psycha trochę siada, trzymajcie się tam. #depresja #samotnosc #alkoholizm
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BezdomnyGlina: nie w każdym przypadku to działa, ale może #!$%@? pomogłaby twojemu staremu, żeby trochę wstrzymywał konie w domu? Kiedyś jak mojemu przyjacielowi ojciec połamał nos czwarty raz to pomimo, że mieliśmy po 14 lat wysłaliśmy go w czterech na urlop do szpitala na kilka tygodni i jak wrócił to trochę zrzędził pod nosem, ale ani kumpel, ani matka ani jego siostry nigdy #!$%@? już nie dostały i w domu
  • Odpowiedz
@Bumbala: ja go tłukłem kiedyś i teraz do rękoczynów już nie dochodzi, raczej same kłótnie słowne bo wie że jak zejdę to mogą mi puścić nerwy bo kiedyś mnie już od niego odciągano, po prostu już mi się nie chce ich rozdzielać, schodzę tylko jak dochodzi do przepychanek
  • Odpowiedz
@BezdomnyGlina: ja wiem, że to jest bardzo ciężki temat, ale może powinieneś spróbować interweniować na półostro lub na ostro przy każdej próbie awantury na samym początku? Może byś starego wytrenował, że japa krótko, bo to on będzie miał dym, a nie matka i siostra.
  • Odpowiedz
@BezdomnyGlina: przez to, jakie masz życie wydaje ci się, że jesteś pewnie bardzo stary, ale nie jesteś, dopiero je zaczynasz. Stary patus oby jak najszybciej wiadomo co, ale twoje życie i siostry jeszcze przed tobą. Najlepiej by było tego gnoja pogonić i żeby matka się rozwiodła, ale rozumiem, że skoro do tej pory tego nie zrobiła to pewnie ma swoje porypane powody ;/
  • Odpowiedz