Wpis z mikrobloga

82 475,23 - 16,79 = 82 458,44

Jeżeli to miał być long run, to teraz reszta tagu może mieć ze mnie ubaw. Tempo na minus, wytrzymałość na minus, forma na wielki minus, dwa pit stopy musiałem zaliczyć na WC. Po drugim stwierdziłem, że nie ma sensu. I jak mam zwiększać powoli obciążenia... planowałem pobiec na trzy żele plus Izo, a nawet drugiego nie zdążyłem wyciągnąć. W tygodniu będę musiał nadrobić ten long run :/

#sztafeta #bieganie

Skrypt | Statystyki
Piter_Privisi - 82 475,23 - 16,79 = 82 458,44

Jeżeli to miał być long run, to teraz ...

źródło: Screenshot_20240727-202227_Connect

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Piter_Privisi: Chwila szczerości ze scorp02. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zacznijmy od tego że chyba za dużo wymagasz od swojego organizmu. Przejrzałem Twoje wpisy i ostatnio biegasz praktycznie codziennie. Nic dziwnego że treningi nie wchodzą z założeniami skoro nie regenerujesz się należycie. Sam trening to połowa sukcesu, jak u Ciebie z regeneracją?
Po drugie – obdarzasz sam siebie bardzo dużą ilością negatywnej energii. To aż wypływa z
  • Odpowiedz
@scorp02: Ja chyba też muszę pozwolić sobie na szczerość. Kiedy zaczynałem biegać, byłem w dołku, w samym środku wojny z moją ex. Nie będę opisywał dokładnie co się działo, nie do tego służy tag sztafeta, jednakże wyjście na Błonia i zrobienie kółka czy dwóch pozwalało mi się odciąć od problemów życia codziennego. Wesele brata, to był w zasadzie pretekst. W miarę czasu, gdy waga spadała i forma wzrastała, mogłem wdrażać
  • Odpowiedz
  • 2
@Piter_Privisi też tak czasem mam. Najważniejsze, że bieganie daje Ci wytchnienie od spraw codziennych. Biegaj i odpoczywaj. Nie skupiaj się na wynikach. Po prostu trzymaj formę. I odpoczywaj, tak, jak radzi @scorp02 . Po burzy zawsze wychodzi słońce!
PS. Twój longrun pod kątem dystansu i tempa jest nadal poza moim zasięgiem! Ale łączy nas bieganie i to się liczy!
  • Odpowiedz