Wpis z mikrobloga

#paryz2024 Zawieszenie Pana Babiarza to jest absolutny skandal.
Te całe pieprzenie o tolerancji, pojednaniu i zrozumieniu w komunikacie jakie wyrzygało z siebie tvp, jak widać działa tylko w jedynie słusznym, postępackim kierunku, żeby czasem nikomu nie przyszło do głowy mieć swoje zdanie. Albo o zgrozo popełniał jakieś myślozbrodnie.
Nie zdziwiłbym się, jakby jakiś p----------y urzędnik do spraw (hehe) równości i (LOL) tolerancji wykonał telefon na woronicza.
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bihu: Aha a jak ktoś będzie miał zdanie, że należy rozpalić piece w Oświęcimiu, to też powinni mu pozwolić mieć własne zdanie i mówić to na antenie telewizji publicznej?
  • Odpowiedz
@RandyBobandy Aha czyli problemem jest to, że dziennikarz wygłosił własne zdanie na antenie telewizji publicznej? Rozumiem, że gdyby Babiarz pochwalił ten utwór to też został by zawieszony? Bo wyraził własne zdanie.
  • Odpowiedz
@bihu: Nie. Absolutny skandal to był wczorajszy komentarz Babiarza. Komentator sportowy nie jest od narzucania widzowi swoich poglądów politycznych. To się w głowie nie mieści.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 12
@RandyBobandy:

Ty poważnie porównujesz podsumowanie tekstu piosenki, które jest zbieżne z interpretacją samego autora, do jakiejś hipotetycznej sytuacji, gdzie ktoś sugeruje konieczność wznowienia eksterminacji pewnej grupy ludzi?
Dramat. Proszę wrócić do nauki czytania ze zrozumieniem, bo ja na to nie mam czasu.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 4
@naimon: w którym momencie Pan Babiarz narzucał ci swoje poglądy? i w jaki sposób? Przystawił do głowy pistolet, że masz się z nim zgadzać czy jak?
  • Odpowiedz
@RandyBobandy: czekaj, czy Ty porównałeś stwierdzenie "to komunzim, niestety", kiedy sam autor stwierdzał, że jest to swojego rodzaju manifest komunistyczny, do stwierdzenia, że że należy rozpalić piece w Oświęcimiu?

Matko boska, nawet nie wiem jak to skomentować
  • Odpowiedz
Aha a jak ktoś będzie miał zdanie, że należy rozpalić piece w Oświęcimiu, to też powinni mu pozwolić mieć własne zdanie i mówić to na antenie telewizji publicznej?


@RandyBobandy: Nie wierzę że można być tak s----------m XDDD jak nie popierasz, jak sam Lennon nazwał te piosenkę, "Manifestu Komunistycznego" to jesteś literalnie faszytsą XD
  • Odpowiedz