Wpis z mikrobloga

Nie milkną echa żałosnego otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. Poruszenie jest tak wielkie, że każdy zapomniał o wyborach prezydenckich w USA. Echa nie milkną nawet tam, gdyż robienie jajec z Chrześcijan przez Paryżan sprawiło, że Donald Trump wyrzekł się swojej chrześcijańskiej wiary

I am not Christian


To tylko jedne krótkie zdanie z tyrady Trumpa, który zachęca Chrześcijan do zagłosowania na niego, i już nigdy więcej nie będą musieli więcej głosować. Wstęp do autorytaryzmu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I don't care how but you have to get out and vote, and again Christians get out and vote! Just this time! You won't have to do it anymore, four more years. You know what? It will be fixed, it will be fine. You won't have to vote anymore my beautiful Christians, I love you Christians, I am not Christian. I love you, get out. You gotta get out and vote. In four years you don't have to vote again, we will have it fixed so you are not gonna have to vote.


Tłumaczenie dla konserw

Nie obchodzi mnie jak, ale musicie wyjść i zagłosować, i znowu Chrześcijanie wyjdźcie i zagłosujcie! Tylko tym razem! Nie będziecie musieli więcej tego robić, tylko cztery lata. Wiecie co? Wszystko będzie naprawione, wszystko będzie dobrze. Nie będziecie musieli więcej głosować moi piękni Chrześcijanie, kocham was Chrześcijanie, ja nie jestem Chrześcijaninem. Kocham was, wyjdźcie. Musicie wyjść i zagłosować. Za cztery lata nie będziecie musieli znowu głosować, naprawimy to tak, że nie będziecie musieli głosować.


#polityka #bekazkatoli #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #usa #trump
Zenek_ - Nie milkną echa żałosnego otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. Poruszenie...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zenek_: I to są głębokie myśli. Widać, że to trzeźwy, młody umysł, który jest w stanie szybko łączyć fakty i zarzucić cięte riposty.
  • Odpowiedz