Wpis z mikrobloga

Panowie ostatnio mega zaciekawił mnie temat #autodetailing #cardetailing . Zaczęło się od zwykłego nałożenia wosku na karoserii własnego autka a skończyło się na oglądaniu niezliczonej ilości filmików na yt o tematyce detalingu i kupna własnej maszyny do polerki i uczeniu się polerowania najpiew na moim gruzie do pracy za 3k potem na moim daily car i ostatnio nawet wykonałem korekte dwuetapową mojej dziewczynie i ziomkowi. Wychodzi mi to całkiem spoko i pomyślałem, że mógłbym iść w tym kierunku lecz najpierw chciałbym u kogoś się zatrudnić by się podszkolić i zdobyć więcej wiedzy. Wysłałem cv wraz z listem motywacyjnym do czterech firm i na razie brak odzewu (trzy z nich wystawiły ofertę pracy w necie i z tego co pamietam dwie z nich nie wymagały nawet doświadczenia w detalingu). I nie wiem czy dalej czekać na odzew i wysyłać kolejne CV czy po prostu zrobić kurs i od razu wystartować z własną firmą (na początku się ogłosić na fb i zbierać usługi) ? Dodam, że mieszkam w #lomza lecz ewentualnie mógłbym przeprowadzić się do #bialystok
#samochody #praca #pytanie #motoryzacja #zycie #pracbaza #ofertypracy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

po prostu zrobić kurs i od razu wystartować z własną firmą


@WujekSzejk: I doświadczenie zdobywać na furach klientów? Przyjedzie ci ktoś droższym samochodem, #!$%@? i co wtedy? A na detailing raczej przyjeżdżają ludzie z lepszymi furami, wymagający.

Wysłałem cv wraz z listem motywacyjnym do czterech firm i na razie brak odzewu

Wczoraj? Tydzień temu? Miesiąc?
  • Odpowiedz
@WujekSzejk: Sugeruję wsiąść w auto i przejechać się do jednego, drugiego, trzeciego studia ;)
Będzie szybciej i wygodniej dla wszystkich.

Zależy co teraz robisz w życiu i ile masz lat. Ja rzuciłem pracę w korpo i zatrudniłem się w dużym studio - po pół roku zrezygnowałem bo nie chciałem robić kompletów (mycie, sprzątanie na czas). Ale te pół roku bardzo dużo mnie nauczyły. Co prawda wróciłem do biura, ale po
  • Odpowiedz