Wpis z mikrobloga

facet się mnie boi


@LetticeDeVries: to nie strach :)
no chyba, że masz tatuaże i nosisz się na czarno, albo od razu chcesz mieć z nim dzieci

jak jesteś fajna laska, to pozostaje ci albo pozostać samą, albo
  • Odpowiedz
@Marek_Tempe: to chyba nie takiej iskry potrzeba, wolałabym jednak żeby mnie potraktował serio, a nie jak napaloną sucz 😅

@lexico: nie umiem wykazywać inicjatywy, gdybym umiała to pewnie dawno bym kogoś miała. A styl przywiązania na pewno mam pozabezpieczny, ale to nieuleczalne...

@dawid-hopek: nadzieję to robię co najwyżej sobie xD
  • Odpowiedz
@LetticeDeVries: Jak sie boisz nawet zagadać to sobie pomyśl jak byś się w takim związku zachowywała ¯\(ツ)/¯ Jak nie czujesz, że to twoja "półka" to prędzej czy później i tak to zepsujesz, więc sobie nie rób wyrzutów. Najpierw trzeba popracować nad poczuciem własnej wartości.
  • Odpowiedz
@Emble: tak, ewentualnie zagadnę go czy też się kiedyś urodził, bo jeśli tak to mamy coś wspólnego xD

@ShortyLookMean: to gość z pracy, sama mogłabym do niego zadzwonić. Tylko że zadanie pytania "h-hej, masz dziewczynę?" mnie przerasta, wydaje mi się totalnie nieprofesjonalne i w ogóle nie wiem jak ludzie to robią, że się poznają romantycznie w takich warunkach. Ja nawet nie umiem się przyjaźnić ze współpracownikami, a co
  • Odpowiedz
@matt-pitt: a dlaczego myślisz, że to takie proste? Nie boję się dlatego, że jest nieziemsko przystojny xD tylko dlatego że jestem socially awkward i nie wiem nawet jak się do tego zabrać, żeby druga strona nie uznała mnie za creepa
  • Odpowiedz