Wpis z mikrobloga

  • 0
@Poemat: a coś innego w podanym budżecie się znajdzie? Coś lepszego? Czytam na necie to ludzie polecają też Riverside 500 ale nie widzę jakichś wielkich różnic pomiędzy tymi rowerami. Aaaa i dodam że ważę 110 kg i czy rama nie #!$%@? pode mną ;).
  • Odpowiedz
Aaaa i dodam że ważę 110 kg i czy rama nie #!$%@? pode mną ;).


@maciejka64:

To tego pierwszego nie kupuj, bo jest koło z wolnobiegiem i ośka będzie pękać pod tobą.

Riverside 500 i Madani są OK, największa ich wada to słaby widelec, ale nic lepszego w tej cenie nie dostaniesz.
  • Odpowiedz
Jak ten rower w ewentualnym serwisowaniu?


@maciejka64:

W sensie gwarancyjnym? Decathlon ma spoko opinie.

Jeśli chodzi o eksploatacje to, poza najtańszą chińszczyzną, nie ma zbytnio różnic między markami rowerów.
  • Odpowiedz
  • 0
@monty16k: trochę mnie tylko jakoś tak przerażają cienkie opony w tym riverside ( ͡° ͜ʖ ͡°). A powiedz jeszcze, mam problemy z kręgosłupem lędźwiowym - czy ten model będzie ok? Nie będzie za bardzo obciążał pleców?
  • Odpowiedz
A powiedz jeszcze, mam problemy z kręgosłupem lędźwiowym - czy ten model będzie ok? Nie będzie za bardzo obciążał pleców?


@maciejka64:

Decathlon wypożycza swoje rowery, weź go na dzień, walnij dłuższą trasę i będziesz wiedział czy jest ok.
  • Odpowiedz
  • 0
A mam jeszcze jedno pytanie. Czy trekking nie będzie lepszym rozwiązaniem w moim przypadku? Chodzi o pozycję na rowerze - na trekkingu jeździ się w końcu bardziej wyprostowanym :). Chyba, za radę założyć regulowany mostek do Riverside albo Madaniego to jestem w stanie też rozważyć takie rozwiązanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz