Wpis z mikrobloga

@Tajlosfit

@Hellicon: co was wszystkich obchodzi, kto co robi ze swoim życiem? Najpierw tatuaze, a potem jakieś psy. Kto następny będzie największym wrogiem wykopków?


Wali mnie to dopóki ha tfu psiarz nie oczekuje ze wszyscy podporządkują się jego psynowi. Szczególnie gdy po pogryzieniu zwalają wine na wszystkich wokół. Jak pies jest agresywny pod wpływem dźwięków ludzkiej obecności(śmiechy, krzyki, jakieś inne) i zaczyna atakować ludzi to upilnować go jest #!$%@?
  • Odpowiedz
@Tajlosfit: to mnie obchodzi, że pisarstwo mnie bezpośrednio dotyczy, bo już nie raz źle ułożone psiecko, rzucało się na moje, prawdziwe, dzieci, a psie madki zawsze zachowują się tak, jakby to nie była ich wina.
  • Odpowiedz
co was wszystkich obchodzi, kto co robi ze swoim życiem? Najpierw tatuaze, a potem jakieś psy. Kto następny będzie największym wrogiem wykopków?


@Tajlosfit: no muszą sobie up*erdolić w głowie problem i go hejtować, bo inaczej musieliby popatrzeć na siebie xD

@numer_rachunku_karty a ja trochę pamiętam swoje dzieciństwo. Wyjeżdżałam do babci na wieś i tam generalnie psy i w ogóle wszystkie zwierzaki miały przes*ane, bo to taki rodzaj wsi, że
  • Odpowiedz
@Hellicon: co was wszystkich obchodzi, kto co robi ze swoim życiem? Najpierw tatuaze, a potem jakieś psy. Kto następny będzie największym wrogiem wykopków?


@Tajlosfit: oj ci sojakowy beksa skasował. Może jak zje trochę bezglutenowych pierożków to przeżyje ten komentarz.
  • Odpowiedz
@eyaf: samodzielne usuwanie komentarzy powinno być zablokowane na wykopie. To uniemożliwia prowadzenie płynnej dyskusji. A OP powinien się nauczyć, że nie wszyscy muszą się zgadzać z jego poglądami, nie muszą mu przytakiwać
  • Odpowiedz
Spodobało mi się to omówienie tematu.


@kjungst: Nie wiem jak nieironicznie można przyznawać się, że spodobała ci się wypowiedź Ziemkiewicza. Równie dobrze mógłbyś wrzucić tu film Dzikiego trenera.
  • Odpowiedz