Wpis z mikrobloga

  • 12
@everybodykombinerki: wysyłają link z podróbką olx, na której masz odebrać pieniądze za sprzedawany towar poprzez zalogowanie się do swojej bankowości. Ale może towarem też są zainteresowani :D @makarony odpisuje aby mieć więcej danych do certu, chociaż nie wiem na ile to jest skuteczne oraz zawsze chwilkę może im zajmę czasu przez co będą go mieć mniej na kogoś, kto mógłby się nabrać
  • Odpowiedz
@kotvi mi ostatnio sasza tak samo na whatsapie wyslal link do odbioru pieniedzy jak stary telefon wystawilem na olx, prawilnie wszedlem w logowanie mbanku, strona ludzaco podobna, wpisalem login 213769 i haslo idinahujruskipidarast. Pytam saszy czy wszystko ok bo mam problem z odbiorem pieniedzy to mi odpisal sam idi na h-j ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@kotvi wariaty kręcą na tym konkretny hajs i to całkowicie bezkarnie, więc dlaczego mają przestać? to byłoby absurdalne
z fartem
  • Odpowiedz
@kotvi: olx to patologia. Dzisiaj wystawiałem stare graty na sprzedaż i po minucie miałem dwa smsy i dwie wiadomości na olx właśnie żeby podać adres e-mail. Oszustwa kwitną ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@kotvi: @Pallazo Te emotki ich zdradzają, tyle razy rozmawiałem z Polakami przy kupnie/sprzedaży rzeczy na allegro czy olx i nikt nigdy nie stawia uśmieszku pomijając wyjątkowe sytuacje. Jeszcze się małpy nie nauczyły, że uśmiech w Polsce(w realu czy w necie) jest podejrzany.
  • Odpowiedz
@kotvi: Panie wystawiłem tablet na sprzedaż na Olx i w ciągu 5 minut dostałem identyczną wiadomość jak Twoja a w ciągu 2 dni jeszcze kilka. Na żadną nie odpisywałem bo wiedziałem, że wałek ale jak ktoś mniej ogarnięty może się nabrać
  • Odpowiedz
@mstasiek: co ty, kiedys tak bylo jeszcze - teraz malo kto sie bawi w zamawianie kurierow bo wyslesz mu psie kupy w kartonie i gosc jest stratny na zamowieniu wysylki, teraz chodzi tylko o to zebys zalogowal sie na trefnej stronie po czym strcisz srodki z konta - do tego zwykle po tym jak wysla jakis link/kod qr kontakt sie urywa mimo ze kontynujesz ze nie wiesz jak to zrobic
  • Odpowiedz