Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie najmocniejszy możliwy paralizator i wam też to polecam. W Krakowie i innych polskich miastach roi się od patologii z „psieckami” bez kagańca ani smyczy, więc rozwiązanie jest jedno - jeśli taki pies choćby źle na ciebie spojrzy, przepuść przez niego całą moc swojego paralizatora aż będzie sztywny, ale zostaw trochę baterii na samoobronę przed rozwścieczonym właścicielem. Jeśli ci ludzie nie są w stanie zaakceptować że życie człowieka jest ważniejsze niż wygoda (?) ich pupila, to nie powinni żyć w społeczeństwie. Wku*wia mnie to że nie mogę spokojnie wyjść z domu, bo co tydzień ktoś w krakowie kończy pogryziony przez „psiecko”, a ameby komentujące to zdarzenie zrzucają winę na człowieka.

#krakow #bezpieczenstwo #psy #psiarze
tindeRoman - Kupiłem sobie najmocniejszy możliwy paralizator i wam też to polecam. W ...

źródło: image_picker_08150C42-31B1-44B5-93FA-52772D693315-37175-00000FEE29E45957

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tindeRoman: Pełne poparcie jeśli chodzi o to że psy powinny w mieście/lesie trzymane bezwzględnie na smyczy. Ale ze śmiechu nie mogę jak ktoś myśli że paralizatorem zatrzyma zdeterminowanego psa XD. Może na jakiegoś maltańczyka lub yorka to podziała, ewentualnie średniego burka - ale taki owczarek belgijski to co najwyżej to potraktuje jako bodziec w zabawie. A PitBull to nawet tego nie zauważy. Chciałbym widzieć jak szarżuje na Ciebie 40 kg
Sanremu - @tindeRoman: Pełne poparcie jeśli chodzi o to że psy powinny w mieście/lesi...
  • Odpowiedz
@tindeRoman: Ja tam jednak wolę gaz pieprzowy, bo zapewnia mniejsze ryzyko przypału z prokuratorem.
A jak wiadomo obrona konieczna w chlewie działa tak że bandyty nawet kwiatkiem XD.
  • Odpowiedz
@Gnomek123 zawsze znajdzie się jakiś durny śmieszek, który nie rozumie powagi sytuacji, nigdy nie był w sytuacji niebezpiecznej bo nie opuszcza komputra w swoim pokoju
  • Odpowiedz
@tindeRoman: pamiętam jak kilka miesięcy temu rzuciłem podobny post tylko wyrażający walkę z tą rasa psów w sposób podobny do takiego który niemcy stosowali wobec Żydów oczywiście dostałem bana na rok pół roku.

Zania odnoście tej rasy psów stworzonej tylko i wyłącznie do walk ulicznych nie zmienilem.

W moim świecie miejsca dla tak agresywnych ras psów nie ma
  • Odpowiedz