Wpis z mikrobloga

@marek2121 dokładnie

@Czeski_Pablo abo można sobie współdzielić z kilkoma. Ja kupiłem to urządzenie jak dziecko się urodziło, bo ułatwia jednak. Sporo znajomych go ma i sobie chwalili przy odwiedzinach. Prezentacji nie miałem, tylko zamówiłem z allegro i tyle. Nikt nie dzwoni i nie proponuje nowszego itp.

Zastanawialiśmy się nad konkurencyjnymi tańszymi, ale np. sprawdzałem u teściowej, bo ma tego z lidla i jest po prostu gorszy. Główną zaletą to multum
  • Odpowiedz
@apeee: To zdefiniuj proszę.


Bo 'piramida finansowa' to pojęcie potoczne. Odnosi się zarówno do schematu ponziego, jak i MLM. Może być z produktem i bez.
  • Odpowiedz
@Czeski_Pablo w normalnych krajach ludzie tyle używają Smega czy Miele ale za to trzeba zapłacić. W sumie Miele to też przekręt bo Samsunga kupisz za 30% ceny ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@virgola: Nie wiem gdzie był wałkowany i ile razy, ja dostałem ten mikser w prezencie ślubnym lata temu i nikt mnie do niczego nie wciągał ani nic nie chciał. Ludzie o których wiem że mają tego klamota od lat, też nie handlują, nie płacą żadnych abonamentów ani nie wykazują ruchów piramidalnych. Nie wnikam czy to mlm czy nie bo mam to w dupie jako użytkownik ich produktu, natomiast na pewno
  • Odpowiedz
@Klepajro: Nie wiem jak jest z avonem bo nic od nich nie kupiłem. Ja tylko twierdzę że bez sensu mieszać handlarzy mikserem z debilami od "zarabiania przez wifi" którzy nie oferują nic a biorą kasę i wciągają frajerów.
  • Odpowiedz
@jamajskikanion: Nie twierdzę że nie jest przedrożony z powodu marketingu, ale co w tych czasach nie jest? Tak samo mógłbym powiedzieć że handlarze samochodami to naciągacze, bo koszt wyprodukowania takiej Fabii to 30k a sprzedają za 100k.
  • Odpowiedz
@Klepajro: już nie przesadzaj od jednych dostajesz narzędzie do kuchni (przepłacone bo przepłacone, nikt temu nie zaprzecza), a od drugich ujemne saldo na koncie. Idziesz do sklepu AGD i konsultant co Ci wciska? przepłacony sprzęt, z którego ma bonusy
  • Odpowiedz
@Ka4az: nic z tego co piszesz nie sprawdzilo sie w naszym przypadku. Nikt nas nie namawial na zadne sprzedawanie dalej ani nic podobnego. Przedstawicielka nie zadzwonila do nas ani razu przez ponad 2 lata ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jesli mialbys chociaz przez weekend to urzadzenie to zmienilbys zdanie. Mysle, ze jakies 3-4 razy w tygodniu robimy obiad „z garnka z blenderem” do tego jakies napoje, sniadania,
  • Odpowiedz
nic z tego co piszesz nie sprawdzilo sie w naszym przypadku. Nikt nas nie namawial na zadne sprzedawanie dalej ani nic podobnego. Przedstawicielka nie zadzwonila do nas ani razu przez ponad 2 lata ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jesli mialbys chociaz przez weekend to urzadzenie to zmienilbys zdanie. Mysle, ze jakies 3-4 razy w tygodniu robimy obiad „z garnka z blenderem” do tego jakies napoje, sniadania, ciasta. Nie zaplacilbym
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?ę za każdym razem jak jest dyskusja na temat modelu sprzedaży thermomixa to #!$%@? użytkownicy będą #!$%@?ć o tym jaki fajny garnek XDD
Ludzie w piździe mamy czy wam się podoba, czy używacie, czy warto. Tematem jest polityka firmy, która forsuje sprzedaż bezpośrednią z "prezentacją sprzętu" i zachęceniem do współpracy "bo się opłaca". I nikogo nie obchodzi czy się opłaca, czy nie. Jak sobie wmówicie, że nie da się żyć bez
  • Odpowiedz
@sidhellfire Ja z dziewczyną dostałem Thermomix na prezent, bez prezentacji. Sam bym pewnie nie wydał tyle pieniędzy na to, a na pewno w sprzedaży bezpośredniej bym tego nie kupił. Już miałem do czynienia z domokrążcami od fotowoltaiki i to namolne wciskanie sprzętu jest irytujące
Nie rozumiem dlaczego oni tego nie próbują w necie sprzedawać. Przecież to jest tak popularne urządzenie, że na pewno byłaby spora ilość chętnych.
  • Odpowiedz
@sidhellfire ale chyba to zostało wyjaśnione ze sposób sprzedaży nie jest mlm ani żadna piramida? Ludzie z gwoździem w mózgu dalej będą drzeć ryja ze to mlm/piramida

Słucham jak to ciebie zachęcali do nawiązania współpracy podczas prezentacji garnka z blenderem
  • Odpowiedz
@virgola: Definicja z amerykańskiego KNFu:

Businesses that involve selling products to family and friends and recruiting other people to do the same are called multi-level marketing (MLM), network marketing, or direct marketing businesses.


Twierdzisz, że ie trzeba ludzi rekrutować w MLM?
  • Odpowiedz