Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski

Jak laska mi wysyła takie już softy, w sensie niby zdjęcia tatuaży ale widać sporo, to dobry prognostyk? Czy może wysyła to każdemu XD? Nie żebym pierwszy raz widział takie rzeczy ale laska naprawdę mi się podoba w większości aspektów. Widzę się z nią w piątek, to się zweryfikuje, czy serio fajna.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak laska mi wysyła takie już softy, w sensie niby zdjęcia tatuaży ale widać sporo, to dobry prognostyk?


@LadnyChlopczyk: Nie i przestań myśleć penisem, to absolutnie nigdy do niczego dobrego nie prowadzi.
  • Odpowiedz
@LadnyChlopczyk: nie jesteś jedynym, który dostaje softy, nie mówię że akurat od niej, ale ten typ dziewczyny jest dość popularny. W każdym razie powinieneś mieć już obrazek z kim/czym masz do czynienia.
  • Odpowiedz
@kosmita: Nie wiem, czy ładnie opakowanych. Jest niska, 154-156, więc różne może być. Niektóre takie małe fajnie wyglądają, a inne są takie krótkie. Wydaje mi się, że ona ma ładną figurę ale się okaże. Ja mam 198, więc może być śmiesznie.
Wiem, że jest kilka redflagów, ja też jestem chodzącym redflagiem, więc nie wymagam od innych nie wiadomo czego. Po prostu ma być zainteresowana, tyle starczy. Związku nawet nie zakładam.
  • Odpowiedz
@LadnyChlopczyk: każdemu podoba się co innego, nie mnie oceniać, ale zakładam że opakowanie uznałeś za interesujące. Twoja sprawa. Mnie odpychałyby jej inne cechy, obojętne jak wygląda.
  • Odpowiedz