Wpis z mikrobloga

  • 1
@Karton_bez_szkla nie wiem jaka woda jest w Adriatyku ale tu jest bardzo ciepła nawet cieplejsza niż w jeziorze a jest bardzo słona i dzięki temu można łatwo pływać he he. A jak byłem nad Bałtykiem parę lat temu to była pizgawica i ciągle padało więc było po chuju pływanie
  • Odpowiedz
@dominowiak Siedzialem tam w tamtym roku na majowce, niedaleko jest Nesebar ze starym miastem, a jak lubisz historie to polecam wybrac sie do otwartego wykopu archeologicznego, rzymskie miasto Deultum :)
  • Odpowiedz
  • 0
@trike mieszkamy w "apartamentowcu" z lokalami na wynajem, więc wszystko niezależne. Sam apartament w którym jestem bardzo ok. Cały kompleks niby wybudowany pewnie z 10 lat temu, ale wszędzie taki '90 Vibe. Chyba nie bardzo tutaj dbają o infrastrukturę, bo jak coś się r------e, to pozostaje r-------e xd. Obok jest basen, w którym niby jest woda, ale wczoraj ktoś powiesił kartki żeby nie wchodzić. W wodzie w basenie od niedzieli pływają
dominowiak - @trike mieszkamy w "apartamentowcu" z lokalami na wynajem, więc wszystko...

źródło: 4301e5cde18e47e182a01cc9bc5aa6d5

Pobierz
  • Odpowiedz