Wpis z mikrobloga

  • 9
@DrFaithless: na reddicie regularnie pojawiają się wpisy gdzie jakieś łebki i julki przepraszają za to że są Polakami, a jak jakiś zagraniczniak mówi że nasz kraj jest #!$%@? to jeszcze mu przyklaskują i robią rimming w komentarzach że ma rację xD Więc no, tak średnio z tą regułą..
  • Odpowiedz
@DrFaithless w Stanach Amerykanie też jadą po swoim kraju dopóki Europejczyk nie powie że też mu się nie podoba.

Czarny też nazwie drugiego czarnego "lazy ass nigga" a weź ty go tak nazwij xD
  • Odpowiedz
normalka, swoi na swoich pluć mogą, ale obcy #!$%@?ć. To działa od związku, rodzine, wspólnote itd. Ludzka rzecz


@Lohengrin: nieprawda - w Polsce prawusy dostają sraczki jak ktoś śmie zauważyć jakieś wady w kraju i zaczynają używać słowa-klucz "ojkofob", bo tak ich ziemkiewicz nauczyl
  • Odpowiedz
  • 0
na reddicie nie siedzą normalni ludzie


@Asd15: Napisał użytkownik wykopu gdzie 99% głównej to "CZARNI HOMOSEKSUALNI ŻYDZI MORDUJĄ EUROPEJSKĄ DEOMKRACJĘ!!!11"
  • Odpowiedz
  • 0
@DrFaithless: po komentarzach widzę że jestem w mniejszości, ale ja trochę tego nie rozumiem - jak argument zagraniczniaka ma sens to jak najbardziej powinien móc sobie pomarudzić jak coś mu nie pasuje i nie widzę problemu w przyznaniu takiemu racji. Trochę jak z partnerami, niektórzy bronić będą swoich nawet jak jakieś patusiarskie burdy będzie urządzać, a ja wolałbym pogadać żeby się ogarnęła
  • Odpowiedz