Wpis z mikrobloga

@Filipterka25: nie mam nic do tego, bo uważam że ludzie po 70 to powinni wnuki bawić. Ciekawi mnie nagły atak na Trumpa odnośnie wieku. Wcześniej takie przytyki nie miały sensu bo biden jest bardziej niedołężny, denerwuje mnie tylko hipokryzja
  • Odpowiedz
@rafal4432: tak szczerze mówiąc nigdy nie widziałem by ktoś, nawet z neuropy, bronił wieku bidena xD Zawsze było, że POMIMO jego wieku jest wciąż bardziej ogarnięty niż Trump xD Ale beka z USA i wyścigu geriatrii była po równo - różnica w tym, że jeden z dziadków zrezygnował XD
  • Odpowiedz
@rafal4432 żarty z Bidena ok, zarty z Trumpa - komunizm. Fakty sa takie, że Trump jest młodszy tylko o 3 lata od Bidena tylko ma śmiesznie pofarbowane włosy, jednak przyjęło się ze sie śmieje z Bidena i to juz od 2020
  • Odpowiedz
@Filipterka25: nie chodziło o wiek biedna tylko o jego ograniczone możliwości poznawcze, dopadała go demencja

Trump to gość, który po tym jak do niego strzelano, wyrwał się ochronie i wstał z podniesioną ręką, chyba jest różnica
  • Odpowiedz
widzę że po rezygnacji bidena już można się śmiać z wieku. Ale z was hipokryci


@rafal4432: widzę, że gdy Trump jest najstarszym kandydatem na prezydenta w historii to już się nie można śmiać z wieku. Ale z was hipokryci
  • Odpowiedz
@Kismeth z Bidona się śmiali bardziej z niedołężnosci niż z wieku. Trump niby stary ale przy Bidonie wyglądał na 20 lat młodszego więc szydzenie z wieku Trumpa wydaje się wymuszone.
  • Odpowiedz
widzę że po rezygnacji bidena już można się śmiać z wieku. Ale z was hipokryci


@rafal4432: oh to teraz już nie można wypominać wieku 78 lat trumpa? ;((((
ale czemu, przecież to zbyt sędziwy wiek na bycie prezydentem i wielu prawusków o tym mówiło w ostatnim czasie, że dziadki.musza iść na emeryturę, a teraz nagle ma być cicho na temat wieku Trumpa, który wynosi 78 lat?( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz