Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zostawiła mnie dziewczyna, argumentując to tym, że moja depresja pogarsza jej stan. Ja, jak i ona mamy podobną niepełnosprawność. Byliśmy razem jakoś 5 lat, przez pierwsze 3 lata ona miała ciężką depresję. Byłem wyrozumiały i cierpliwy, starałem się jej pomóc w taki sposób, aby mogła poradzić sobie z tą depresją w swoim tempie. Niestety jak to bywa z depresją, przeszła ona też na mnie. I to był moment, w którym wszystko zaczęło się psuć. Cały czas męczyła mnie, żebym poszedł do psychiatry, na którego wtedy jeszcze nie byłem gotowy (ani niestety nie było mnie stać, w jej sytuacji wszystko jej załatwiali i opłacali jej rodzice). Coraz mniej chciała spędzać ze mną czasu. Pojawił się nowy kolega z internetu i znajomi, z którymi wolała spędzać czas. Stała się niesłowna, umawialiśmy się, żeby coś porobić z tygodniowym wyprzedzeniem, po czym godzinę przed okazywało się, że jednak umówiła się ze znajomymi. Była sytuacja, w której pożyczyła ode mnie pieniądze, żeby kupić droższą rzecz, po czym nie pamiętała, żeby je oddać, a przypomnienie jej o tym doprowadziło do złości i kłótni.

Jest mi strasznie przykro, że tak to się skończyło i musiałem się wygadać.

#depresja #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach