Wpis z mikrobloga

  • 17
Jak pedofile będą chcieli adoptować dzieci


@Wasz-Koszmar-Lewaki: A kto chce żeby pedofile adoptowali dzieci? Pierwsza osoba, która mi przychodzi na myśl to Korwin-Mikke, obrońca pedofilii. I co ma temat pedofilii do związków dorosłych osób?

Dla was są tylko skrajności i wszystko czarno-białe albo "ekstermistyczna" prawica albo tęczowa
ziumbalapl - >Jak pedofile będą chcieli adoptować dzieci

@Wasz-Koszmar-Lewaki: A kto...

źródło: korwinnnjshdsa

Pobierz
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: ona jest tak konserwatywna, że puszczała się z trzema typami jednocześnie i nie wie który jest ojcem jej dziecka ¯\(ツ)/¯

Czego nie rozumisz, katoliku?
  • Odpowiedz
albo jesteś wolnościowcem albo konserwatystą. To się nie łączy. Konserwatywny liberał to kapitalistyczny komunista


@thorgoth No nie, bo kapitalizm i komunizm odnosi się do stosunków społecznych gospodarczych.
Z kolei konserwatynty liberał, to w zasadzie skrot od konserwatywny w sprawach obyczajowych, a liberalny w sprawach gospodarczych.
  • Odpowiedz
@BenAli: też tak kiedyś myślałem ale to inwalida.
Liberał to wolnościowiec. Nie możesz być troche wolnościowcem a troche zamordystą, tak jak nie możesz być trochę w ciaży.
Konserwatysta w sprawach obyczajowych i kapitalista to po prostu klasyczny konserwatysta.
  • Odpowiedz
Konserwatywny liberał


@thorgoth: konserwatywny liberał, to jest osoba, która jest liberałem lub konserwatystą, w zależności co jej danym momencie pasuje. Np. jak facebook banuje lewackie strony, to jest liberałem, który popiera wolny rynek i prawo firma do robienia, co chce. Ale jak facebook banuje konfederację, to konserwatywny liberał jest konserwatystą, który chce regulować działalność firm.

liberalny w sprawach gospodarczych.


@BenAli: czyli konfederacja odpada
  • Odpowiedz
@thorgoth no nie. Byl i jest koliber z którego oni się wywodzą. Konserwatywny w sprawach osobistych liberalny w gospodarce. Poza tym nie ma czegoś takiego że Konserwatywny to jedna żona czy też dzieci tylko w małżeństwie
  • Odpowiedz