Wpis z mikrobloga

@ziumbalapl @thorgoth

A z jakiej racji 2% społeczeństwa ma narzucać reszcie ich interpetację rodziny sprzeczną z uznanym od tysięcy lat konsensusem?

To kto jest wolnościowy wyszło podczas covida gdy konfa jako jedyna sprzeciwiała się lockdownowi i paszportom covidowym oraz pisowskiemu bezprawiu
  • Odpowiedz
  • 9
A z jakiej racji 2% społeczeństwa ma narzucać reszcie ich interpetację rodziny sprzeczną z uznanym od tysięcy lat konsensusem?


@Towarzysz_Pawulon: A kto Ci to narzuca? Interpretuj sobie to jak chcesz. Ja mam lepsze pytanie: z jakiej racji państwo ma dyskryminować setki tysięcy osób, nie dając możliwości brać ślubu z partnerem tej samej płci? Co mnie obchodzi jakiś "uznany konsensus" skoro jest dyskryminujący i można coś rozwiązać w niekrzywdzący sposób? Niewolnictwo
  • Odpowiedz
  • 4
ta baba trzyma taki sam poziom jak Żukowska


@Notes: Żukowska po prostu gada głupoty + często rozjeżdża ludzi na Twitterku, jest nieszkodliwa. Zajączkowska natomiast jest w UE, ordynarnie kłamie, z premedytacją szkaluje mniejszości i Unię Europejską, szerzy szkodliwą propagandę (tak jak opowiadała głupoty o pakcie imigracyjnym, szkodliwe głupoty, bo część ludzi może jej słowa wziąć na serio). Tu nie ma znaku równości.
  • Odpowiedz
@ziumbalapl niewolnictwo to w ogóle co innego bo ogranicza wolność jednostki w sposób oczywisty

W jaki sposób brak uznania związku gejów za małżeńtswo ingeruje w wolność, czego przez to nie mogą robić? Jak chcesz gadać o odwidzeaniu sie w szpitalu to każdy powinien mieć możliwość

Bo czego ja nie mogłem robić podczas bezprawnego lockdownu to mógłbym wymienić kilkadziesiąt punktów

Można iść od razu dalej zalegalizować związki z kilkoma kobietami, czy uznawać
  • Odpowiedz
A z jakiej racji 2% społeczeństwa ma narzucać reszcie ich interpetację rodziny sprzeczną z uznanym od tysięcy lat konsensusem?


@Towarzysz_Pawulon: z takiej samej z jakiej 1% naukowców obaliło trwający od tysięcy lat konsensus że słońce krąży wokół ziemi.

Poza tym nie wiem skąd wziąłeś 2%, w cywilizowanych krajach nawet odpady że skrajnej prawicy są za związkami partnerskimi, jak Le Pen.
Wychodzi na to że konfa jest gównem wśród gówna ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 3
niewolnictwo to w ogóle co innego bo ogranicza wolność jednostki w sposób oczywisty

W jaki sposób brak uznania związku gejów za małżeńtswo ingeruje w wolność


@Towarzysz_Pawulon: Tutaj też jest ograniczenie - nie można brać ślubu, a to prowadzi do problemów choćby przy dziedziczeniu testamentowym.

czego przez to nie
  • Odpowiedz
@thorgoth w tym wypadku to chyba ten 1% naukowców to Płatek i jej geje rodzą więcej dzieci XD

Natury się nie przeskoczy, dziecko powinno mieć mamę i tatę

A co cywylizoawanych krajów bez małżeństw lgbt to masz chociażby Japonię czy prawicowe stany w USA (od 2015 zostały do trgo zmuszone wyrokiem federalnym ale na ile mogą to się przed tym bronią)
  • Odpowiedz
@ziumbalapl to ja uważam że powinni mieć prawo dziedziczyć i moeć zgodę na większość rzeczy które wymieniłeś a nie powinni brać ślubu i co teraz?

po co ta dyskryminacja


Zacznijmy od tego czy popierasz związki z kilkoma kobietami? Jeśli nie to jesteś hipokrytą bo w innych kulturach takie istnieją i co w tym złego? Wymień mi jeden argument przeciwko temu poza tym że dwie osoby to nie to samo trzy
  • Odpowiedz
  • 0
@thorgoth

albo jesteś wolnościowcem albo konserwatystą. To się nie łączy. Konserwatywny liberał to kapitalistyczny komunista


No właśnie nie, np w USA republikanie są konserwatywnymi liberałami. Wolność w rozumieniu wolności jednostki do używania broni, do wyboru sposobu oszczędzania (bądź nie ) na starość, do sprawdzenia (bądź nie ) stanu technicznego samochodu. Oczywiście niskie podatki również wiążą się z wolnością - wolny człowiek powinien sam zarządzać swoją kasą (oczywiście po odprowadzeniu niskich podatków)
  • Odpowiedz
Natury się nie przeskoczy, dziecko powinno mieć mamę i tatę

@Towarzysz_Pawulon: co to ma do związków partnerskich?
Są ludzie homo i hetero. I w obu grupach są dzietni i bezdzietni.

Kiedyś konserwatyści palili na stosie Galileusza bo miał lewacki pogląd na krażenie ziemi wokół słońca. Dziś ograniczacie się do mniejszych upierdliwości ale i w tych kwestiach jesteście systematycznie spychani na śmietnik historii.
Będzie jak z niewolnictwem, czy z prawami wyborczymi
  • Odpowiedz
  • 1
No właśnie nie, np w USA republikanie są konserwatywnymi liberałami.


@RKN_: nie. Są zwykłymi #!$%@?.
Jeżeli nakazujesz lub zabraniasz innym ludziom określonych zachowan, bo wierzysz że bozia w niebie tak właśnie chce to nie ma to nic wspólnego z liberalizmem, to jest czysty, śmierdzący konserwatyzm.
  • Odpowiedz
to w ogóle co innego bo ogranicza wolność jednostki w sposób oczywisty


@Towarzysz_Pawulon: no widzisz, a dla innych również inne rzeczy będą oczywiste. Dla tzw. wolnościowców nie będzie nic złego w niewolniczej pracy dzieci, bo są za darwinizmem społecznym i przecież to nie oni będą robić, więc wszystko się zgadza. Podobnie z nieodwracalną dewastacją środowiska. Smutne, że wielu ludzi będzie głosować na Trumpa wbrew swojemu własnemu interesowi, bo "sprawia że
  • Odpowiedz