Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@thorgoth no konserwatyzm liberalny bp jednocześnie pozwalają ludziom mieć np. dostęp do broni i znacznie większy dostęp do własnej kasy. #!$%@? są ci którzy mówią jak masz żyć i wycierają swą gębę wolnością
  • Odpowiedz
@thorgoth: jeszcze wspomnę o jendym, badania w USA pokazują ogromny wzrost liczby osób uważających że są tylko dwie płcie, co dowodzi że skuteczną edukacją można odwrócić niekorzystne trendy

A w UK Partia Pracy zaakceptowała zakaz tranzycji dzieci
  • Odpowiedz
  • 1
to ja uważam że powinni mieć prawo dziedziczyć i moeć zgodę na większość rzeczy które wymieniłeś a nie powinni brać ślubu i co teraz?


@Towarzysz_Pawulon: No to właśnie od tego są związki partnerskie xD Konfederacja jest przeciwko nawet temu, więc jest patologią.

Natury się nie przeskoczy, dziecko powinno mieć mamę i
  • Odpowiedz
Możesz to udowodnić danymi, które pokazują, że dziecko potrzebuje wychowania matki i ojca do dobrego rozwoju? Bo dziesiątki badań i meta-analizy pokazują coś odwrotnego - pary homo wychowują równie dobrze.


XD ty mi kasujesz posty o covidzie to i ja też na takie farmazony nie będę odpowiadał

Dobrze że lewacy i tak nie mają dzieci więc są skazani na porażkę
  • Odpowiedz
  • 1
@ziumbalapl: Ta nowa retoryka dziennikarzy i wykopków, że wolnościowiec = róbcie co chciecie wszyscy, czyli bardziej anarchista w sumie jest bardzo zabawna. Czy w takim razie każda partia, która deklaruje się jako wolnościowa powinna też popierać np. kanibalizm, zoofilie czy pełną legalizację wszystkich możliwych substancji?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@razzor91: Ale nie mówimy chyba o "róbcie co chcecie", a zwyczajnym równouprawnieniu.

Czy w takim razie każda partia, która deklaruje się jako wolnościowa powinna też popierać np. kanibalizm, zoofilie czy pełną legalizację wszystkich możliwych substancji?


Nie obchodzi mnie temat zoofilii, czy kanibalizmu - piszemy o możliwości wzięcia ślubu przez pary jednopłciowe. Na co następnego zmienisz temat?
  • Odpowiedz