Wpis z mikrobloga

Pamiętacie protesty rolników? A więc czas zapłaty nadchodzi:

To co widzicie na zdjęciu (z netu) to kombajn zbożowy - zwróćcie uwagę na ten element z przodu - to tzw. HEDER. Zapamiętajcie miastowi tę nazwę - za poruszanie się po drodze publicznej z zapiętym HEDEREM mandat wynosi 5 tys. zł.
Dzwońcie na Policję - niech wieśniaki płacą.
wolny_kot - Pamiętacie protesty rolników? A więc czas zapłaty nadchodzi:

To co widzi...

źródło: GJCCvmPWEAA1Wil

Pobierz
  • 169
  • Odpowiedz
@wolny_kot: znowu to samo pitolenie... nie, NIE MA przepisów zakazujacych jazdy z założonym hederem. Jedyne jakie sa dotyczą maksymalnej szerokości pojazdu - i jest to 3m.
Usun konto
  • Odpowiedz
@wolny_kot pamiętamy i jak bardzo bolały władzę, pewnie przeznaczyła wiele środków na indoktrynację, jacy to rolnicy źli i jak to nie będziecie nic od nich jeść. A twoje komentarze to ich pokłosie, zresztą wystarczy spojrzeć co postujesz, wątpię że robisz to za darmo.
  • Odpowiedz
@wolny_kot: miastowi to stan umysłu. Na wsi im śmierdzi, przeszkadza im kombajn koszący po 22, przeszkadzają im prace w polu wczesnym rankiem, hałas maszyn rolniczych. Jak wam się nie podoba to się wyprowadźcie. Na wsi się pracuje a nie leży brzuchem do góry po powrocie z roboty o 16.
  • Odpowiedz
Na wsi się pracuje a nie leży brzuchem do góry po powrocie z roboty o 16.


@Yenn_z-Wyspy7Slonc: to ciekawe, bo rolnicze darmozjady jakoś mieli czas blokować drogi i utrudniać miastowym pracę i życie xD Tym samym miastowym, którzy tyrają na KRUS i dopłaty do skupów i masę innych przywilejów dla jaśnie pana rolnika.
  • Odpowiedz
@wolny_kot uuuuu ( ͡° ͜ʖ ͡°), twardy wykopek prawdziwy mąż stanu. To pewnej stał w korku i miał wizytę i doktora w dniu protestów zapisaną 5 lat wstecz już. Co zrobiłeś żeby obniżyć ceny prądu? Rolnicy protestowali w interesie narodowym, zadowolony, że NESTLE robiła wodę butelkowaną, która była pochodzenia nie ze źródła a z jakieś „kałuży” z bakteriami kałowymi? Tak podobnie ze żywnością z Ukrainy. Opłacony wykopowy
  • Odpowiedz
@michal-glus1000: ty miastowy już się nie musisz obnosić tak bardzo z tym, że nienawidzisz wsi. Jak wam się KRUS nie podoba to zróbcie coś, może jakiś protest zamiast zrzędzić na wypoku.

Gdyby nie rolnicy to byś nie jadł, bo byś nie wiedział jak sobie wyhodować owoce czy warzywa, wszystko co pożerasz codziennie bez zastanowienia się jaką drogę ten produkt przebył żeby znaleźć się na twoim talerzu jest dzięki tym znienawidzonym
  • Odpowiedz
@wolny_kot sytuacja z dziś. Pomyślałem, że cykniemy fotę z widoczną rejestracją a potem wyślę gdzieś by zgłosić bezmozga. Ale okazało się, że widoczna z daleka rejestracja to tylko jakiś napis ją przypominający. Wygooglowałem i okazało się, że kombajny nie muszą mieć rejestracji. Także zgłoszenie „na miejscu” nie będzie takie łatwe bo obstawiam, że zanim policja dojedzie to kombajn dawno zniknie już w jakimś polu.
Dodam, że znam chłopaka który od dziecka
StatystycznyKowalski - @wolny_kot sytuacja z dziś. Pomyślałem, że cykniemy fotę z wid...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
@wolny_kot: wiem, ze tego i tak nikt nie przeczyta ale #!$%@? tam. Moja babcia w 1979 roku zgineła przez rolnika, ktory jechał totalnie napruty, po ciemku, bez swiatel (bo były zepsute) z zapiętym hederem. Mój dziadek go nie zauwazyl i w niego wjechal, on przezyl, babcia nie miala tyle szczescia. Wiec #!$%@? rolnikow potrójnie.
  • Odpowiedz
To jest jakiś kompleks mieszczucha. Źli rolnicy bo krus, bo gnój na polu, bo dopłaty, bo protestowali i tak co roku #!$%@? się o wszystko.


Kiedyś to nasze rolnictwo padnie, jeżeli nic się nie zmieni to może i nawet w ciągu kilku lat. Wtedy zobaczycie co to znaczy profesjonalne rolnictwo i jak korporacje dbają o mieszkańców.


@K-S-: no i niech padnie bo i tak nic nie wnosi do gospodarki a
  • Odpowiedz