Wpis z mikrobloga

Pamiętacie protesty rolników? A więc czas zapłaty nadchodzi:

To co widzicie na zdjęciu (z netu) to kombajn zbożowy - zwróćcie uwagę na ten element z przodu - to tzw. HEDER. Zapamiętajcie miastowi tę nazwę - za poruszanie się po drodze publicznej z zapiętym HEDEREM mandat wynosi 5 tys. zł.
Dzwońcie na Policję - niech wieśniaki płacą.
wolny_kot - Pamiętacie protesty rolników? A więc czas zapłaty nadchodzi:

To co widzi...

źródło: GJCCvmPWEAA1Wil

Pobierz
  • 161
  • Odpowiedz
  • 0
@ExtraPensja: mam nadzieje ze korporacje zagraniczne przejmą cały rynek w polsce (rolniczy). Będzie to na plus dla wszystkich konsumentów a tacy jak ty wezmą się do uczciwej roboty a nie brania dotacji i pierdzenia w stołek
  • Odpowiedz
Zajmijcie sie zglaszaniem piratow drogowych przez ktorych dziennie jest przynajmniej 5 wypadkow smiertelnych a nie kombajnow z ktorymi cos zderzy moze 2 razy na rok. XD


@ExtraPensja: nie zrobią tego bo bardzo szybko sięokaże że to "zaradni" przedsiębiorcy z jedną fakturką i nieadekwatnie wielki, absurdalnei drogim samochodem leasingowanym "na firmę" (gdzie ta "firma" nie ma ani jednego kodu PKD związanego z transportem i przewozem osób). Po prostu jakiś dorobkiewicz się
  • Odpowiedz
@wolny_kot Co za wysryw. Nie dość, że ktoś protestował przeciw debilnym pomysłom UE (bo ludziom takim jak ty zapewne dupy by się ruszyć nie chciało) to jeszcze naganiasz do donoszenia na tych ludzi. "czas zapłaty", dzwońcie na policję :D Dorośnij chłopie.
  • Odpowiedz
  • 3
@defoe83: oni nie protestowali przeciw zielonemu ladowi. PiS im to wprowadzal, nawet sie tym chwalac a oni glosowali pozniej w wiekszosci na pis.
Oni robili hucpe polityczna na zlecenie pisu, a posrednio pewnie kremla.
  • Odpowiedz
@ForTravelSayYes: #!$%@? ¯\(ツ)/¯ Przecież te wpisy, które się tu pojawiają od jakiegoś czasu, to od bandy politycznych miernot i ich botów. Sondaże dobitnie pokazały, że protesty miały poparcie narodu, więc nie wiem o jaki czas zapłaty temu przygłupowi chodzi.
  • Odpowiedz
@wolny_kot: LOL op wzywa troglodytów do zemsty na rolnikach za nieprawomyślne protesty przeciwko brukselskiej władzy. Dodatkowo sugeruje, że kombajny jeżdżące nagminnie z - uwaga, trudne słowo - hederami to idealny pretekst, bo przecież widział takiego bizona na wakacjach u babci w 96 r. xD Żenada
  • Odpowiedz
@wolny_kot: Miastowi to niech się najpierw zajmą własnym przestrzeganiem przepisów na drodze - bo na wiosce nikt nie #!$%@? takich cyrków z samochodem jak miastowi. O parkowaniu i parkingach to ja nawet nie wspominam - byle jak, byle gdzie, byle żeby stało. Blokują drogi, blokują parkingi. Staną sobie pod Biedronką przy wejściu jakby to nie miastowi tylko jacyś Gruzini podjechali, którzy poznają co to samochód. XDDDD
Tylko u miastowych widziałem
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wolny_kot akurat nie pochwalam jazdy z hederem po drogach. Bo od tego ludzie giną. Ale gdzie są Ci co mieli w odwecie za blokady dróg, blokować rolnikom wjazdy na pole w żniwa? ;P
  • Odpowiedz