Wpis z mikrobloga

Pamiętacie protesty rolników? A więc czas zapłaty nadchodzi:

To co widzicie na zdjęciu (z netu) to kombajn zbożowy - zwróćcie uwagę na ten element z przodu - to tzw. HEDER. Zapamiętajcie miastowi tę nazwę - za poruszanie się po drodze publicznej z zapiętym HEDEREM mandat wynosi 5 tys. zł.
Dzwońcie na Policję - niech wieśniaki płacą.
wolny_kot - Pamiętacie protesty rolników? A więc czas zapłaty nadchodzi:

To co widzi...

źródło: GJCCvmPWEAA1Wil

Pobierz
  • 170
  • Odpowiedz
@kamil-tika: bzdura. Sam wiele razy zgłaszałem i czekałem na policje na poboczu z bogata dokumentacja fotograficzną jaki odcinek przejechał z wyciągnietym hederem i zawsze wystawiali przy mnie mandat takiemu rolasowi. Dla ciebie to 30 min straconego czasu na przyjazd patrolu ale to małe poświęcenie dla większego dobra i powinność każdego Polaka. Dbajmy o egzekwowanie prawa to wszystkim nam będzie sie lepiej żyło
  • Odpowiedz
XD ale cię dupka piecze, że są ludzie co potrafią wyjść na ulicę we żeby bronić własnych interesów.


@Yenn_z-Wyspy7Slonc: Szkoda, że to nie te pasożyty płaciły za te ulice a inni,niech sobie protestują na swoich dziurawych wioskach, także tak, piecze, ale skończy wam się to buraczane eldorado w końcu.
  • Odpowiedz
za poruszanie się po drodze publicznej z zapiętym HEDEREM mandat wynosi 5 tys. zł.


@wolny_kot: Zależy od szerokości hedera. Są maleńkie kombajny które mieszczą się w limicie z zamontowanym hederem. Chyba są też wersje ze składanym hederem aby był węższy.
  • Odpowiedz