Wpis z mikrobloga

Pamiętacie protesty rolników? A więc czas zapłaty nadchodzi:

To co widzicie na zdjęciu (z netu) to kombajn zbożowy - zwróćcie uwagę na ten element z przodu - to tzw. HEDER. Zapamiętajcie miastowi tę nazwę - za poruszanie się po drodze publicznej z zapiętym HEDEREM mandat wynosi 5 tys. zł.
Dzwońcie na Policję - niech wieśniaki płacą.
wolny_kot - Pamiętacie protesty rolników? A więc czas zapłaty nadchodzi:

To co widzi...

źródło: GJCCvmPWEAA1Wil

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
donosicielstwo


@beconase: donosicielstwo na łamiących prawo rolasów, którzy wybrali PiS #!$%@?ący ten kraj a kiedy PiS przestał, to sami wzięli w swoje ręce #!$%@? kraju i terroryzowanie zwykłych ludzi przez swoje własne #!$%@? decyzje. Łezka się w oku kręci na tę niesprawiedliwość wobec tak uroczej grupy.
  • Odpowiedz
@wolny_kot

@przegro_pisarz: akurat żywność od naszych rolników jest bardzo złej jakości. Przesadzają z pestycydami i antybiotykami przy produkcji.

A ich protest polegal na tym, ze nie chcieli aby ktos bral dotacje aby zmienic te nawyki i produkowac zdrowsza zywnosc.


Do czego porównujesz że wychodzi zła jakość? Na tle UE pod względem stosowania choćby
MamByleJakiNick - @wolnykot
@przegropisarz: akurat żywność od naszych rolników jest b...

źródło: 164749_620

Pobierz
  • Odpowiedz
@wolny_kot: tak, tak nadużywają pestycydów, a z danych jednoznacznie wynika, że zużywają ich 28% mniej niż średnia w UE... Na tym powinniśmy zakończyć dyskusje z kimś takim jak ty, nie wnosisz nic do tematu poza jadem, trollu przeprzydły.
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: Ja tam nie popierałam, bo mi drogę do domu zablokowali. Nie mam nic wspólnego z zielonym ładem czy czymkolwiek innym. Poza tym ci idioci potem i tak znów zagłosowali na pis (to oni podpisali zielony ład, to oni sprowadzili zboże z Ukrainy), więc nie mam więcej pytań. Jakbym to zobaczyła to dzwoniłabym jak porąbana, bo nie szanuję tej roszczeniowej i ciemnej grupy społecznej.
  • Odpowiedz
@wolny_kot: ogólnie tak ale jednak nie.
W ciągu ostatnich 30 lat można na palcach policzyć ile osób zginęło po kolizji z kombajnem. Jest to mniej niż w ostatnich kilku dniach na wszystkich drogach w Polsce.
Policja i tak tylko pouczy rolnika, nie słyszałem żeby ktokolwiek dostał mandat za jazdę kombajnem z headerem.
  • Odpowiedz
  • 7
niech wieśniaki płacą


@wolny_kot: już miałem dać plusa, ale końcówka wskazuje na to, że autor wpisu ma w dupie bezpieczeństwo, jemu chodzi jedynie żeby komuś uprzykrzyć życie i nie ukrywa przy tym swojej pogardy do innych, taka typowa lewica zawiść, obu komuś dopiec, oby ktoś miał gorzej
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 7
@wolny_kot: To jest jakiś kompleks mieszczucha. Źli rolnicy bo krus, bo gnój na polu, bo dopłaty, bo protestowali i tak co roku #!$%@? się o wszystko.

Kiedyś to nasze rolnictwo padnie, jeżeli nic się nie zmieni to może i nawet w ciągu kilku lat. Wtedy zobaczycie co to znaczy profesjonalne rolnictwo i jak korporacje dbają o mieszkańców.
  • Odpowiedz
  • 2
@wolny_kot: u nas na wiosce jeden rolnik potrafi jechać środkiem drogi z włączonym hederem, żeby przedmuchać kombajn po ostatnim koszeniu. Ale to sołtys, to nikt mu nic nie powie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@wolny_kot: uwazaj bo sie paly zaraz tym zajma i przyjada. Predzej kombajniarz przejedzie z tym 100km i dojedzie do domu niz paly sie tym zajma i go zlapia.
  • Odpowiedz