Wpis z mikrobloga

#przegryw #samotnosc #depresja

Czym jest milosc? wielu z nas zadaje sobie to pytanie, KAzdy odpowie na nie mniej lub bardziej odmiennie. Romeo i Werter mieli by na jej temat zapewne odwrotne poglady. Jeden umarl za milosc, drugi, z milosci.
Dla mnie milosc jest czyms czego nigdy do konca nie zrozumiem. Jak spiewal Marlon Roudette "If love was a word, I don't understand
The simplest sound with four letters"
Jak to jest, ze na widok jednych nie czujemy nic, a gdy pojawi sie ta "jedyna" nagle cos w nas sie budzi.
Dlacdzego po rozstaniu o jednych osobach szybko zapominamy a inne zostaja w naszej glowie juz na zawsze?

Wiem jednak o milosci tyle, ze to najwspanialsze uczcie jakiego mozna doznac na tym swiecie. Oczywiscei, mowie tutaj o spotkaniu bratniej duszy, o uczcuiu prawdziwym. JEst to cos pieknego i kazdy powinien tego doswiadczyc, po prostu powinien. Glupi sms "jak Ci mija dzien?" "jak sie czujesz?" zwykle nic, ale kiedy go dostajesz.. cujesz sie swietnie, mysl, ze ktos na Ciebie czeka.. ehh.. Milosc to wielka potega, potrafi dac zycie, odbudowac, lecdz potrafi tez je zabrac.
Bywa, ze kiedy ten piekny moment dobiega konca, odchodzi bratnia dusza a jestemy wrazliwi to wybucha w nas bardzo emocjona bomba, niszczy wszystko w srodku. Tracisz nad soba kontrole. Nastepnie pochlania Cie zlo, powstaje w Tobie negatyw ktory zamienia jasnosc w ciemnosc.
Mija czas i wydaje Ci sie ze jest lepiej, ale nie jest... przywykasz jedynie do tego stanu, uczysz sie z nim jakos bytowac, bo zyciem juz nie mozna tego nazwac.. Jednak miesiac po miesiacu, rok po roku mrok wypelnia twoj umysl i dusze coraz bardziej. Mrok jest tak duzy ze w koncu sie gubisz.
Patrzysz na zdj i nie poznajesz siebie.. zyjesz, chociaz jestes martwy. Jestes, chociaz Cie nie ma. Jestes czlowiekiem, chociaz nie czujesz sie nim. I choc blizej mi do Wertera niz Romea to zycze wam wszystkim byscie doswiadczyli milosci, rozswietli wasz mrok i ukaze ta piekniejsza strone swiata. Oby wam sie udalo, za to wypije. To tylko wystukane literki przez alkoholika.
depresyjnydziad - #przegryw #samotnosc #depresja

Czym jest milosc? wielu z nas zadaj...

źródło: f

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz