Wpis z mikrobloga

#p0lka Zauważyliście, że jak się jedzie samochodem to w korku jak chcesz wyjechać z ulicy podporządkowanej to nigdy kobieta cię nie wpuści? Z okularami przeciwsłonecznymi na nosie i podniesioną głową udają, że cię nie widzą, mają na ciebie totalnie #!$%@?. Wpuści cię dopiero jakiś facet
  • 76
  • Odpowiedz
@bluzgajacy: najgorsze są te, które mają mężów z kasą i wybierają sobie SUVy. Z nimi to walka w każdej wąskiej uliczce.

Ja na szczęście moją różową zmotywowałem nawet do parkowania tyłem, bo potem łatwiej wyjechać. Wczoraj widziałem jak jedną obstawili blisko po bokach i z tyłu (parking na piasku bez wyznaczonych linii) już miałem jej iść pomóc, bo aż szkoda było patrzeć. Jednak dała radę, a na luzie by sobie
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@robert5502: nie ma takiego usługiwania samcowi, jeśli wpuści przestanie być silną, niezależną feminą, typem leaderki, która promowana jest teraz na jej ulubionym netflixie
  • Odpowiedz
@bluzgajacy: Przypomniałeś mi sytuację, jechałem większym autem i zwyczajnie się zapomniałem aby wjechać na pas do skrętu w lewo, to podjeżdżam jak mogę na pas na którym powinienem wjechać i babka zostawiła przed sobą lukę, za mała dla mnie ale jakby auto przed nią ruszyło raz dwa bym wjechał i by było ok.

Odpalam kierunkowskaz i się patrzę to na lukę, to na babkę.
Udaje mi się, nawiązuje kontakt wzrokowy,
  • Odpowiedz
  • 2
@bluzgajacy: Wiadomo ze zabrzmi to seksistowsko, ale serio XD Jeżdżę autem od 8 lat i naprawdę nie pamiętam żeby kiedyś wpuściła mnie babka. Od pół roku mam rejestrator i gdybym tak przeglądał na bieżąco to naprawdę nie wiem, czy znalazłbym chociaż jeden taki przypadek.

W sumie na przejściach jest tak samo. Faceci chociaż w jakimś % podniosą rękę, podziękują czy cokolwiek, a babka idzie dumnie "bo jej się należy" xD
  • Odpowiedz
@Madridista98: ostatnio mi facet pomachał ręką na bok, potem po głowie. Chciał mi się #!$%@?ć pod auto z dzieckiem w wózku na "sugerowanym przejściu dla pieszych" (to takie bez pasów i znaków, gdzie pieszy nie ma pierwszeństwa) nie wiem, czy wózek sprawił, że zamienił się w kobietę, ale był strasznie pewny swojej racji. Tylko dziecka szkoda, jak go ojciec nauczy tam wchodzić przed auta.
  • Odpowiedz
@bluzgajacy moja żona zawsze jak tylko jest jakaś zawalidroga, ktoś co staje jak #!$%@? czy ma wpuścić to tak samo mówi - ooo, baba jedzie, więc nie wpuści czy zachowa się totalnie słabo to wiadomo BABA
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@modzelem: Te w drogich samochodach są najgorsze, taka buta i wyniosłość od nich bije. Oczywiście samochodzik kupiony przez ojca/przydupasa
  • Odpowiedz
@bluzgajacy: tak jak wyżej wspomniałem, te drogie auta to oczywiście tylko SUVy i wtedy one stosują się do zasady, że mają większe auto to mają pierwszeństwo

*nie działa przy spotkaniu z busem lub ciężarówką, bo wtedy one by musiały puścić, a to za dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz