Wpis z mikrobloga

#p0lka Zauważyliście, że jak się jedzie samochodem to w korku jak chcesz wyjechać z ulicy podporządkowanej to nigdy kobieta cię nie wpuści? Z okularami przeciwsłonecznymi na nosie i podniesioną głową udają, że cię nie widzą, mają na ciebie totalnie #!$%@?. Wpuści cię dopiero jakiś facet
  • 91
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Kernydz: nie dalej jak 3 tygodnie temu, kobieta z mojej pracy mówiła, że na takim przejeździe dla rowerów uderzyła w bok samochodu i przeleciała przez maskę. Kobieta na rowerze to podwójna tragedia, te w autach przynajmniej mają prawo jazdy i jakiekolwiek pojęcie o ruchu drogowym
  • Odpowiedz
  • 1
@bluzgajacy: Jakby sama prowadziła bez koleżanek obok jako obserwatorki to nawet gdyby szedł Mokebe, Pedro Pascal, Ryan Gosling i Ryan Reynlods razem z nagimi torsami to też by nie zauważyła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@bluzgajacy: mam na to swoja teorie na ten temat, ze kobiety bardziej widza świat tak jak w grach FPP a mężczyźni jak TPP. Wydaje mi się, że kobiety mają dużą mniejszą zdolność widzenia świata jakby z kamery z 3 osoby. Nie chce oceniać co jest lepsze a co gorsze, poprostu taka obserwacja, ciekawa moim zdaniem dla jakichś antropologów.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bluzgajacy najlepsze, ostatnio jadąc do pracy skręcając z obwodnicy we Wrocławiu był długi rząd aut skręcający w prawo, chciałem się wbić dość wcześniej w rząd aut, za mną w tej samej sytuacji była babka w nowym Range Rover, po chwili jej udalo się wbić po dłuższej chwili, ale miała szaleństwo w oczach gdy chciałem zrobić to samo co ona 5 sek temu, jechała tak blisko zderzaka auta przed sobą,se była skłonna
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@syjusz: Może dlatego nie siedzą oparte wygodnie o fotel tylko czołem prawie dotykają kierownicy, żeby zwiększyć pole widzenia do 1.20metra
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bluzgajacy tak, świetna to pozycja. Poduszka powietrzna na kierownicy w razie zderzenia z kuna robi papkę na twarzy.
  • Odpowiedz