Wpis z mikrobloga

a to mini cooper zaliczył jakąś niesamowitą rewolucję przez lata?

@Ogau: Wolę BMW, jeżdżę BMW (3), ale żeby się podniecać starymi miejskimi francuzami, to trzeba mieć nie po kolei w głowie, a może halucynacje z biedy i niedożywienia, więc dla mnie EOT.
Tja88 - > a to mini cooper zaliczył jakąś niesamowitą rewolucję przez lata?
@Ogau: Wo...

źródło: 6518d89b65b67bb1d2ee52e14218c828

Pobierz
  • Odpowiedz
@gokotgo:

VEHICLE COMING SOON

Model 2025. Nie chce mi się za nim googlać, bo to nie moja bajka, ale gdybym dostał zadanie kupić coś nowoczesnego i na czasie, to takie Mini byłoby pewnie w top 3, w przeciwieństwie do peugeota 206 (i równie paskudnych Tesli, żeby nie było, że tylko stare gruzy hejtuję). XD
  • Odpowiedz
@Tja88: przecież akurat mini dopiero co zostało odświeżone, w 2025 nic takiego nie wejdzie. Porównujesz zdjęcie prawdziwego zwykłego samochodu z renderem z przyszłości i to mocno wizualnie stuningowanym.
  • Odpowiedz
  • 0
@Heady1991 niektore tak, ale ranault 19, peugeot 405 blyskawicznie sie zestarzaly. 206, 406, safrane dlugo wygladaly dobrze. Hitem jest Chris Bangle i BMW E60, ktore na poczatku dla mnie wygladalo jak z--------e marki, ale po 20 latach wyglada dobrze.
  • Odpowiedz
Wolę BMW, jeżdżę BMW


@Tja88: i ty masz czelność komuś mówić, że ma nie po kolei w głowie xD?

Ten większy mini, którego wrzuciłeś to niewiele ładniejszy i subtelniejszy, niż nissan cube, a do tego wygląda tak, jak mini z 2005, tylko spuchnięte. A to niebieskie to standardowe mini sprzed 20 lat, ale w malowaniu skopiowanym od francuskiego DS3, który wyszedł chyba w 2010 xD
Ogau - >Wolę BMW, jeżdżę BMW 

@Tja88: i ty masz czelność komuś mówić, że ma nie po k...

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
@Ogau: Z nienawiści do bredni biednych polaków. Na Zachodzie taki samochód to gruz, w którym czujnikami parkowania są dźwięki wydawane przez zderzaki przy uderzeniach, a polak będzie w niego inwestował i się podniecał, że młodo wygląda.
  • Odpowiedz
@Ogau: Nawet gdybym jeździł E46, to byś mi takim komentarzem nie był w stanie dogryźć. Odkąd wrzuciłem zdjęcie fury na tinderowy profil, obserwuję dużo większe zainteresowanie samic. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz