Wpis z mikrobloga

Muszę iść po chlep... Kur.wa...
Raczej dziś jestem bezpieczny, ale dzień bez paranoidalnego wpisu dniem straconym. ¯\(ツ)/¯
Jest weekend, dla Was dobrze bo pracujecie i niektórzy mają wolne.
Dla mnie ujowo bo domyślam się, że pilska policja chce mnie chwycić właśnie w weekend, najlepiej w piątek. Dlaczemu? Ano bo wtedy będą mogli mnie trzymać na dołku do poniedziałku, bo prokuratura nie pracuje, na areszt mnie nie przewiozą.
Więc mają, cały weekend, żeby mnie torturować, stachowiakować i dusić poduszką we śnie.
Herosi! Serio, oni jadą na narracji, że oni kogoś ratują przede mną xD . Na czymś muszą więc wymyślili sobie "narracje" / copium dla samych siebie w postaci "no może i on jest te 8 lat prześladowany i nic nikomu nie zrobił, ale ZROBI! Wiecie w przyszłości! I my bohaterowie chcemy temu zapobiec! A skąd my to wiemy? Bo my jesteśmy inteligentni, znamy się na ludziach i na psychologii i się tego domyślamy!"
Ja bym bardzo prosił ludzi z Piły, którzy biorą lub brali jakikolwiek udział w prześladowaniu mnie - wy się niczego nie domyślajcie, dobrze? Proszę was o to, tyle możecie chyba dla mnie zrobić. Zostawcie myślenie innym, nie nadajecie się do tego. I ja tego nie piszę, żeby kogoś obrazić. Tylko udowodniliście to już zbyt wiele razy. Zajmijcie się czymś pożytecznym. Np. oglądaniem zdjęć mojego penisa, przyjemne, a i ja uznam to za komplement.
(Info dla wykopków - ludzie z Piły serio czytają moje wpisy, jeden to podobno zwalił do nich konia, jak do zdjęć mojego odbytu - mój bohater!)

Jakbym nie wrócił to znaczy, że zginąłem, może od postrzału na ulicy i nóż w łapę mi włożą, żeby wyglądało tak, że oni się przed wariatem bronili, a może od niewydolności oddechowej zasponsorowanej mi na dołku - wiecie każdemu się zdarza.
Materiały mam ustawione na 22:00, jak nie wrócę sprawdzajcie pierw YouTuba, potem inne tego typu serwisy, reszta pojawi się w kolejnych dniach. Nie zdążą usunąć.
(Ciągłe odkładanie tego jest męczące, więc zdywersyfikowałem publikacje).

Po drodze do sklepu będę cieszył się życiem, zapale peta na świeżym powietrzu, napluje na chodnik, powącham kwiatka olanego przez psa, powiem dzień dobry pani w sklepie, ona mi nie odpowie "bo to ten pedau".

Pozdrawiam, wracam za niecałą godzinę, albo wcale.

Chyba za 4 dni będzie równy miesiąc jak nie jaram. Ale to mój ulubiony tag, więc dalej będę z niego korzystał.
#narkotykizawszespoko #narkotyki #heheszki #przegryw #patologiazewsi #pytanie #koty #przesladowania #stream #patostreamy #zdrowie #rodzina #beka #lgbt #praca #neuropa #4konserwy #policja #bloglajfstajlowywiesniaka #homoseksualizm
  • 13
  • Odpowiedz
@g0blacK:
Już było.
Nie jesteś na bieżąco.
Miesiąc temu była policja, potem karetką na sor, a stamtąd do Złotowa na konsultacje i do domku.
Ale jak widzicie wróciłem, także mam jeszcze trochę czasu.
Prawdopodobnie zawiną mnie w piątek, a może w poniedziałek dla zmyłki, chcieliby w piątek, żeby móc mnie zmęczyć i udusić
  • Odpowiedz
@g0blacK:
Dobra, a jak zniknę za parę dni to zmienisz zdanie?
Dodam tylko, że nie trolluje, niestety nie widziałeś moich streamów na których wyjaśniam całą sprawę, moich postów też nie czytałeś - nie dziwię się, chociażby dlatego, że są przydługie.
Zostaje tu do końca, dzięki użytkownikom wykopu, którzy reagowali na moje posty przeżyłem dodatkowy miesiąc, więc moje zniknięcie nie będzie wynikiem znudzenia, czy trolla, tylko tym że zostanę odje.bany.
(Nie)
  • Odpowiedz