Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy chłopaki mają taką silną psychę, żeby chodzić tak z dzieckiem po ulicach polskich miast, a nie tylko wrzucać rage baity na twitterka z fotką pleców na jakimś odludziu i bohatersko odszczekiwać każdemu "twoja stara", "chyba ty", "pewnie masz małego" itd.

https://x.com/pjotrowicz/status/1813888616306815305?t=I3jBrwc3WeCQ27t3PbtoYg&s=19

#bekazlewactwa #bekazlgbt #bekazpodludzi
zonobijca - Ciekawe czy chłopaki mają taką silną psychę, żeby chodzić tak z dzieckiem...

źródło: Screenshot_20240720_090654_X

Pobierz
  • 178
  • Odpowiedz
@snickersfgh: Mraww, nowa wybranka prawicy.
A tak swoją drogą

She has published many works.[3] She is perhaps most known for her paper, co-authored with Timothy Biblarz, titled "(How) Does the Sexual Orientation of Parents Matter?" This study found that children with gay or lesbian parents "are well-adjusted, have good levels of self-esteem and are as likely to have high educational attainments as children raised in more traditional heterosexual families."[4]

Zresztą
SarahC - @snickersfgh: Mraww, nowa wybranka prawicy.
A tak swoją drogą

She has publi...

źródło: Judith-Stacey1

Pobierz
  • Odpowiedz
ale to jednak nie to samo. Mama z babcią raczej się nie przytulają, nie mówią czułych słów itp


@tomszczyk: ale powiedzmy sobie szczerze, w ilu hetero rodzinach tak jest? ile z nich się codziennie kłóci albo po prostu unika siebie nawzajem? ile z nich zdecydowało się wziąć ślub tylko bo pojawiło się dziecko? już nie wspominając o jakichś patologiach że ojciec matkę leje? ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz
@denazyfikacja: No ja myślę że w największej liczbie rodzin są okresy sprzeczki ale też czas zgody. Często się ludzie kłócą bo np strata pracy czy wypadek czy czyś kochanek #!$%@? maniame ale to nie znaczy że się nie kochają, to oznacza że mają trudny czas. Nienormalne to jest właśnie jak jedna strona ma na drugą stale #!$%@? albo wtedy gdy następuje rozłam rodziny i często zmiana nazwiska.
  • Odpowiedz
@assninja co zwiazku z tym? Dalej nie jest to optymalne rozwiazanie, natomiast nie przyrównuj babci i matki do matki i partnerki bo w dowch przypadkach jest inna więź i inne zachowania. Dzieci sa jak gombka i wszystko chlona w zwiazku z czym naturalne dla dziecka w zwiazku lesbijskim moze byc zeby szukac za partnera kobiety a nie faceta. Wszyscu patrza przez pryzmat siebie a glownym biorca jest kraj, dla kazdego kraju
  • Odpowiedz
@Wink: Te "badania" zostały sfałszowane, były bardzo tendencyjne. Z innych badań jasno wynika, że dzieci z domów jednopłciowych mają większą szanse na choroby psychiczne i tego typu rzeczy, czy to że będą molestowane.


@snickersfgh: mylisz się, to te badania o domach jednopłciowych zostały sfałszowane, a z jeszcze innych badań wynika, że dzieci z tradycyjnych domów mają większe odchyły i rzeczy tego typu
  • Odpowiedz
ale ja pisze o poważnych badaniach a nie Wikipedii gdzie każdy może byle głupotę wpisać. Nadal czekam


@kamehameha: No to mówię, że masz w odnośnikach poszukać. Jak jesteś za leniwy to koło #!$%@? mi lata robić coś za ciebie xD
  • Odpowiedz
No ja myślę że w największej liczbie rodzin są okresy sprzeczki ale też czas zgody. Często się ludzie kłócą bo np strata pracy czy wypadek czy czyś kochanek #!$%@? maniame ale to nie znaczy że się nie kochają

@SarahC: kłótnie są jak najbardziej potrzebne, pozwalają oczyścić atmosferę oraz budować silny związek, natomiast kolega zdaje się przedstawiać rodzinę heteroseksualną jako lepszą i jako wzór relacji opartej na okazywaniu sobie uczuć, podczas
  • Odpowiedz
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE:

w zwiazku z czym naturalne dla dziecka w zwiazku lesbijskim moze byc zeby szukac za partnera kobiety a nie faceta.


Aha a kogo obserwowały dzieci które wyrosły potem na osoby homoseksualne? Powtarzasz głupoty a potem się o nie
  • Odpowiedz
@assninja: Stwierdziłeś że nie ma różnicy.
Nie rozumiesz o czym się wypowiadasz.
Dwie lesbijki na pewno nie dadzą dziecku tego co da wychowanie w relacji z matką i ojcem.
Pozostaje argument, że lepiej tak niż wśród patusów. Tylko widzisz, jedyne co zostaje to przyrównanie do patologii.
  • Odpowiedz
  • 0
@zonobijca ciekawe jaki #!$%@? w głowie będzie mieć dzieciak mając całe życie takie patologiczne wzorce.


@zonobijca: mniejszy #!$%@? od twojego, to na pewno, po komentarzu wnoszę, że musisz wywodzić się z niezłej patologii, bardzo mi przykro.
  • Odpowiedz