Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy chłopaki mają taką silną psychę, żeby chodzić tak z dzieckiem po ulicach polskich miast, a nie tylko wrzucać rage baity na twitterka z fotką pleców na jakimś odludziu i bohatersko odszczekiwać każdemu "twoja stara", "chyba ty", "pewnie masz małego" itd.

https://x.com/pjotrowicz/status/1813888616306815305?t=I3jBrwc3WeCQ27t3PbtoYg&s=19

#bekazlewactwa #bekazlgbt #bekazpodludzi
zonobijca - Ciekawe czy chłopaki mają taką silną psychę, żeby chodzić tak z dzieckiem...

źródło: Screenshot_20240720_090654_X

Pobierz
  • 178
  • Odpowiedz
druga to taka, że chyba jeszcze nie wiemy jak ukształtuje się psychika człowieka wychowywanego przez parę homo.


@tomszczyk: gdybyśmy tylko mogli zaobserwować tysiące dzieci wychowywane np przez samotne matki mieszkające z babciami

No cóż wiadomo że są rzeczy niezbadane przez naukę
  • Odpowiedz
@Wink: Te "badania" zostały sfałszowane, były bardzo tendencyjne. Z innych badań jasno wynika, że dzieci z domów jednopłciowych mają większą szanse na choroby psychiczne i tego typu rzeczy, czy to że będą molestowane.
  • Odpowiedz
@zonobijca: wiem że dostanę wiadro minusów, ale chciałem tylko zmusić do refleksji: to nie przypadek że oni stoją plecami do zdjęcia i to nie przypadek że muszą być na jakimś zadupiu żeby przejść się z dzieckiem na spacer za ręce. To wina ludzi, którzy szydzą i obrażają, tak jak wy. Więc może zamiast się #!$%@?ć do czyjegoś życia spróbujcie być sami lepszymi ludźmi.
  • Odpowiedz
Z innych badań jasno wynika, że dzieci z domów jednopłciowych mają większą szanse na choroby psychiczne i tego typu rzeczy, czy to że będą molestowane.


@snickersfgh: jakiś link?

Dziewczynka będzie miesiączkowała, któryś z tych zwyroli, a może obydwaj? będzie pomagać jej z higieną pochwy,


@Kriegor znakomity argument za tym, żeby dziewczynek nie oddawać pod opiekę ojców xD tylko nie jestem pewna, czy o to ci chodziło
  • Odpowiedz
@Zazeraxim: Domniemywam, że każdy kto zaszkodził mi w życiu był wychowywany przez parę heteroseksualną. Może gdyby zostali wychowani przez homo to nie byliby takimi ludzkimi odpadami (_ )
  • Odpowiedz