Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy chłopaki mają taką silną psychę, żeby chodzić tak z dzieckiem po ulicach polskich miast, a nie tylko wrzucać rage baity na twitterka z fotką pleców na jakimś odludziu i bohatersko odszczekiwać każdemu "twoja stara", "chyba ty", "pewnie masz małego" itd.

https://x.com/pjotrowicz/status/1813888616306815305?t=I3jBrwc3WeCQ27t3PbtoYg&s=19

#bekazlewactwa #bekazlgbt #bekazpodludzi
zonobijca - Ciekawe czy chłopaki mają taką silną psychę, żeby chodzić tak z dzieckiem...

źródło: Screenshot_20240720_090654_X

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
@Zazeraxim na pewno nie skończy gorzej niż ty, patrząc po twojej aktywności na wypoku. A jak się domyślam, ty nie zostałeś wychowany przez parę homo prawda?
  • Odpowiedz
@vulfpeck: a co gdy patologiczna rodzina w postaci alkoholików robi mniejsze spustoszenie w życiu młodej osoby niż dwójka pedałów ? Jesteśmy w stanie to jakoś zmierzyć?
  • Odpowiedz
ciekawe jaki #!$%@? w głowie będzie mieć dzieciak mając całe życie takie patologiczne wzorce.


@Zazeraxim: Ciekawe jaki #!$%@? by miało w głowie gdyby znęcali się nad nią w bidulu, opiekun wchodził jej do wyra i wkładał ręce w majtki, przecież takie rzeczy się zdarzały, a przez cały ten okres i potem jakby wchodziła w dorosłość (i musiała leczyć traumy) robiłaby to wszystko z twoich podatków, jak to ci się podoba?

Ale wiadomo to dwaj geje jej pewnie zniszczą życie i sprawią że kultura się
  • Odpowiedz
Skąd to wiem? Bo też kiedyś w tej oblężonej twierdzy żyłem.


@vulfpeck: nie wiem w jakiej twierdzy byłeś kiedyś ale teraz to się okopałeś w takim bunkrze ideologicznym że nawet atomówka go nie rozwali.
Jest naprawdę dużo badań w tej tematyce. Dzieci wychowane przez pary homoseksualne osiągają gorsze wyniki w nauce, częściej kończą na socjalu i bezrobociu, mają dużo częściej myśli samobójcze, są dużo częściej wykorzystywane seksualnie i przede wszystkim
  • Odpowiedz
@konrado12

Jest naprawdę dużo badań w tej tematyce. Dzieci wychowane przez pary homoseksualne osiągają gorsze wyniki w nauce, częściej kończą na socjalu i bezrobociu, mają dużo częściej myśli samobójcze, są dużo częściej wykorzystywane seksualnie i przede wszystkim wielokrotnie częściej sami zostają homoseksualistami w dorosłym życiu


Zaprezentuj nam proszę te badania. Dziękuję.
  • Odpowiedz
@vulfpeck Jesteś obrzydliwy. Dziewczynka będzie miesiączkowała, któryś z tych zwyroli, a może obydwaj? będzie pomagać jej z higieną pochwy, nie wspominając o reszcie kobiecych spraw, a ty #!$%@? coś o pełnej lodówce.
I jakie to niby badania? Nowoczesne super poprawne badania, które przeczą latom nauki rozwoju człowieka z których jasno wynika, że potrzeba dwojga rodziców różnych płci?
Takie żonglowanie psychiką dziecka, żeby dwa części rowerowe mogli chociaż przez chwilę poczuć się
  • Odpowiedz
@Zazeraxim: A jaką alternatywę ma takie dziecko? To nie tak że wszyscy hetero walą drzwiami i oknami żeby dzieci z domu dziecka adoptować i za miesiąć zamykamy ostatni bidul w kraju

Najlepsze w tym kraju co takie dziecko może spotkać to dom zastępczy gdzie ludzie nie będą mieli w nie #!$%@? a potem DPS. To dopiero może #!$%@?ć cię psychicznie. Adoptowanie przez pary jednopłciowe może dać namiastkę normalności i normalny
  • Odpowiedz
Ciekawe czy chłopaki mają taką silną psychę, żeby chodzić tak z dzieckiem po ulicach polskich miast


@zonobijca: ciekawe czy patusy z polskich miast mają tak silną psychę, żeby nie pobić dwójki ludzi za to, że wychowują dziecko
  • Odpowiedz
będzie pomagać jej z higieną pochwy


@Kriegor: Jak ojciec pomaga z higieną pochwy to też zwyrol? Ja #!$%@?ę xD W domu dziecka też z tą higieną pochwy w najlepszym wypadku będzie jej pomagać stara prukwa która będzie miała w nią #!$%@?, a może też kompletnie obcy facet który będzie lubił sobie pomolestować dziewczynki. To jest lepsze?
  • Odpowiedz
@Zazeraxim: wejdź na tag przegryw i zobacz jakie super życie miała większość hetero tam. Wzorce jak #!$%@?. To ja już wolę 2 typów którzy chociaż mają dzieci bo chcą a nie dlatego ze zapomnieli gumy i juz jakoś tak został
  • Odpowiedz
@Szalom

@Zazeraxim: A jaką alternatywę ma takie dziecko?


Oprócz zostania adoptowaną przez normalną parę, to nie za ciekawą. Ja się odniosłem do sytuacji pokazanej we wpisie, której nie zazdroszczę swoją drogą.
  • Odpowiedz
Trzeba być niezłym ułomem, aby w 2024 roku głosić takie bzdury, jak Ty.


@vulfpeck: Przecież udowodnione jest, że dzieci nie mające np. ojca mają zaburzenia, to samo gdy nie mają matki. Z tego co widzę, to tam jest dwóch ojców, czyli nie ma matki.
Najbardziej korzystna rodzina, to układ kobieta + mężczyzna. Matka i ojciec.
Poszukaj sobie w google
  • Odpowiedz
Zaprezentuj nam proszę te badania. Dziękuję.


@vulfpeck: myślałem że skoro z taką pewnością zabierasz głos to chociaż pobieżnie "liznąłeś temat". Proszę bardzo:
  • Odpowiedz