Wpis z mikrobloga

Jachira drze konstytucję w sejmie - znakomity performens, pisiorów bolą dupy a w ogóle to usiądź mi na mordzie klauduniu (8 gwiazdek) !!!!!!!!!!!!!!1

Zajączkowska drze kartki w PE - cyrk i wstyd przez Urszulką van der Funfel, teatr dla prawaków, konfederuskich i ubogich umysłowo a w ogóle ona brzydka nie to co Klaudunia

Taki wasz obraz uśmiechnięci.
#neuropa #bekazlewactwa #bekazwykopkow #bekazneuropy #bekazpodludzi #konfederacja #polityka #4konserwy
cinu4 - Jachira drze konstytucję w sejmie - znakomity performens, pisiorów bolą dupy ...

źródło: obraz_2024-07-18_231012500

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 7
@matti-nn: sądząc po liczbie plusów pod komentarzami obrażającymi Ewę to chyba jednak fajnopolactwo się ośmiesza. Klaudia jest niemal boginią dla wykopków spermiarzy. Nie pierwszy i nie ostatni raz się ośmieszacie.
  • Odpowiedz
@cinu4: mnie by nie cringowalo nawet, ze to porwala, gdyby to nie bylo jej pierwsze wystapienie w PE ever, oraz gdyby to rzeczywiscie dotyczylo zielonego ladu. po prostu chciala zrobic pokazówe. Jachira robi szopki, ale zawsze sa w nawiazaniu do tematu.
  • Odpowiedz
@cinu4: Moim zdaniem obie te kobiety są przodowniczkami zabijania szans na merytoryczną dyskusję w przestrzeni politycznej. Przekaz oparty jedynie na emocjach, dialog w mediach nastawiony na zviralowanie wypowiedzi na TikTok z tytułem typu "Jachira złomuje", "Korwin masakruje lewaka z krytyki politycznej" itp.

Jak słucham Zajączkowskiej to mam wrażenie jakby jej wypowiedzi były inspirowane takimi kontami na x.com typu PapJesz P0lak, P0liniak i inne tego typu spamujące konta pałkarskie.

Sławomir Mentzen
  • Odpowiedz
@cinu4: zara przyleci ten walikoń co sie z jachira ustawial na kawe (nomen omen jej bliski znajomy lub nawet pracownik) i ci wyjasni ze on woli wąchać dupe jachiry niz przejsc obok Zajaczkowskiej i poczuc zapach jej perfum
  • Odpowiedz
@Wojciechrempala: Mentzen zna się na prawie podatkowym, a nie podatkach. A to różnica. Można ją zilustrować porównaniem: możesz się nauczyć na pamięć metan-etan-propan-butan (prawo podatkowe) ale jeśli nie wiesz, co sie stanie jak z etanu urwiemy dwa wodory, to nie znasz się na chemii (podatkach).
  • Odpowiedz