Wpis z mikrobloga

0# Ogłoszenie pielgrzymki.
Witam Wszystkich!
Jestem Żelazny, mam około 30 lat i zamierzam udać się w pielgrzymkę z pierwszej stolicy Angli Winchesteru drogą Pilgrim Way do Catenbury, dalej Via Francigena do skrzyżowania z Camino w połowie Francji i iść w kierunku północy Polski do Gdańska, do Ostrej Bramy i dalej na Św. Krzyż, gdzie jak mówi legenda rycerz stał się kamieniem i przesuwa się rok w rok o ziarenko piasku na szczyt, chcę dokończyć jego próbę i wejść o kolanach, gdy już mi się uda to wyruszę do Częstochowy, dalej do Rzymu i do końca celu, czyli Santiago de Compostela w północno zachodniej Hiszpanii. Będę relacjonował swoje trudności w formie mikroblogu co tydzień w Niedzielę oraz czasami z codziennymi relacjami, gdy coś ciekawego mnie spotka. Kompletuję właśnie sprzęt i powinienem ruszyć w połowie sierpnia. Chętnych do czytania zmagań proszę o komentowanie i zadawanie pytań, kontakt z Wami da mi dużo motywacj. #pielgrzymkadosantiago
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZelaznyPielgrzym: nie wiem czy każdy zrozumiał, ale zdecydowanie nie wynikało to ze wpisu, a maszerowanie ponad rok jest podobnie odjechane co sprint przez Europę.

Pisałem poważnie o psychoterapii. Abstrahując od tego, że prawie każdy człowiek powinien w dorosłości przejść jakąś jej formę, mam podstawy podejrzewać u Ciebie pewne nieuporządkowanie. Opieram się chociażby na samym sobie z przeszłości.
  • Odpowiedz