Wpis z mikrobloga

  • 59
@Deathspeace:

No jebne chyba xD Jak masz 36 lat bylo z 5 programow doplatowych i mieszkania za 5k z metra zeby sobie je kupic xD Jak ktos przegapil to tak, nie zasluguje.
  • Odpowiedz
@Deathspeace: ten kredyt ma byc dla budzetowki, wojska, policji, strazy, wszystkich na urzedowych stanowiskach + ludzi ktorzy nie wiem? maja 20lat i dziwnym trafem maja wklad, chyjowo zarabiaja ale beda mogli kupic mieszkanie inwestycyjne w centrum miasta z twoja i moja doplata XD. Tzw. Syn Prezesa, Syn Polityka, Syn Lokalnego dzialacza.
  • Odpowiedz
po 36 roku życia drastycznie spada szansa na to że taki singiel się rozmnoży.

@WielkiPowrut88:

Ok. Ale to dotyczy głównie kobiet w tym przypadku.
Co u ciebie oznacza termin 'drastycznie'?
Gdyby płodność i gwarancja zdrowego płodu była brana pod uwagę to największe dopłaty by szły dla najmłodszych bo to oni mogliby w przyszłości zasilić pulę praujących na
  • Odpowiedz
@Sibu: no tak, bo kredyt dostaje się za piękne oczy. Ludzie są w różnych sytuacjach życiowych i czasem nie mieli możliwości załapać się na wcześniejsze programy
  • Odpowiedz
@Sibu

@Deathspeace:


No jebne chyba xD Jak masz 36 lat bylo z 5 programow doplatowych i mieszkania za 5k z metra zeby sobie je kupic xD Jak ktos przegapil to tak, nie zasluguje.


Wymień te 5 programów xD
  • Odpowiedz
jak masz 36 lat i jesteś singlem to już na swoje mieszkanie nie zasługujesz


@Deathspeace: była beka 2% dla takich. zejbista rzecz mam kredo z ratą 1300zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) a resztę mi polaczki sponsorują
  • Odpowiedz
Najlepsze jest to że ten kredyt 0% ma być dla singli do 35 roku życia xD jak masz 36 lat i jesteś singlem to już na swoje mieszkanie nie zasługujesz


@Deathspeace: jak jesteś singlem w tym wieku to już tylko śmieciarka
  • Odpowiedz
Ale to nie jest żaden argument w dyskusji.

No chyba, że sam w to wierzysz bo masz 5 latek :)


@CzarnaSylweta:

Jak sam sobie uwazasz - w sumie kolo dupy mi lataja takie biedacke placze.
  • Odpowiedz
@Sibu a jak dopiero teraz zaczal dobrze zarabiac/uzbieral wklad i nie chcial rodzic dzieci w wynajmowanym? to dla niego juz tylko podwyzki cen? #!$%@? ten program fest
  • Odpowiedz