Wpis z mikrobloga

Ja pier* minister wyszedł i powiedział, że program 0% nie sprawi, że ceny nieruchomości urosną, bo:

Minister Rozwoju i Technologii Krzysztof Paszyk zapytany w środę w TOK FM, czy "Kredyt na start" faktycznie mógłby podnieść ceny mieszkań stwierdził, że "mógłby, ale (tego wzrostu - PAP) nie będzie".

BO NIE I CH* ON TWIERDZI, ŻE NIE WZROSNĄ I TAK BĘDZIE KONIEC TEMATU ELO

W normalnym kraju to dziennikarz powinien mu wypłacić otrzeźwiającą bułę na łeb i powiedzieć, żeby przestał pić do roboty.

Co za kraj z kartonu, no ludzie kochani

#triggered
#nieruchomosci
#kredythipoteczny
  • 6
  • Odpowiedz
W normalnym kraju to dziennikarz powinien mu wypłacić otrzeźwiającą bułę na łeb


@MarcinDerk: Albo po prostu zapytać, czy poszkodowani będą mogli ubiegać się u niego o odszkodowanie, jeśli takowe wzrosną :) Zrobiłby się czerwony i by zaczął coś mamrotać, że ,,nie no, tyle to nie".
  • Odpowiedz
@MarcinDerk: I #!$%@? zero konkretów XD jeśli nie wzrosną ceny to dlaczego oraz jaki zakładają cel tego programu (tylko #!$%@? mierzalny XD ). Cały czas słyszę o dostępności kredytów dla młodych, dzietności itp. graniu na emocjach.
  • Odpowiedz
@MarcinDerk: ja mu wierzę, podacie mi wszystkie dane kontaktowe żebym wiedział do kogo się ubiegać z pozwem o wyrównanie do ceny obecnej jesli jednak "jakimś cudem" wzrosną? W końcu to minister to napewno z łatwością udowodni ze z wykorzystaniem najbardziej wiarygodnych danych miał 100% pewności żeby tak twierdzić, a nie wyssał tego z palca.
  • Odpowiedz