Wpis z mikrobloga

@WaltherW: po prawej trzeba plywac chodzic na silke przynajmniej 3razy w tygodniu bawic sie w cykle masy i redukcji. Wiem bo kiedys to robilem, ale nie jestem modelem zeby na tym zarabiac tylko zwyklym normikiem ktory musi zarabiac na czyms innym
  • Odpowiedz
@WaltherW: jako kobietę rozwalają mnie te cyrki, rozumiem jeszcze normalną osobę dać, ale ostatnio robią chyba casting na najgrubsze. Czy to działa? Chętnie bym się dowiedziała.
Z jakiegoś powodu ciągle to robią.
  • Odpowiedz
@WaltherW: nie upatruj w tym jakiejs glebi w stylu pieprzenia "programowanie pooolek" "lewaki" itp itd

Po prostu manager pisze "#!$%@? tu gruba do 3 produktow zeby sie nikt nie #!$%@?". Chodzi o hajs a nie o ideologie. Wystarczy ze przyjdzie ktos z wieksza sakiewka i mozemy np nagle organizowac wyscig f1 w arabii saudyjskiej lub mistrzostwa pilki noznej w katarze. Obu krajach gdzie prawa kobiet czy prawa osob homo zasadniczo
  • Odpowiedz
Grube świnie u nas w korpo nigdy nie są adorowane, tylko w związku ze sraczką zwaną tolerancja akceptowane. A one to czując i widząc chcą więcej tolerancji i akceptacji.
  • Odpowiedz
@WaltherW: To niech faceci zaczną wybrzydzać zamiast bawić się w plap-plap jacków. Wszystko wynika z tego że większość facetów zgodzi się na wszystko a baby wybrzydzają nawet gdy same są bardzo nisko w rankingu.
Gdy faceci zaczną wymagać, babki zaczną sobą coś reprezentować. Podatność na sugestie działa we wszystkie strony.
  • Odpowiedz
potrafiły wywalczyć coś sobie a mężczyźni albo płaczą albo chcą cofnięcia tego co mają kobiety, zamiast mówić o swoich potrzebach

@szybki_zuk: Przecież ten wpis to jest mówienie o potrzebach i walka o swoje

#!$%@? mnie na maksa, że za każdym razem, kiedy podnosi się w internecie coś o problemach mężczyzn, zwraca się na coś uwagę, to zlatują się osoby mówiące, że oooo bo wy mężczyźni nie umiecie mówić o problemach
  • Odpowiedz
trzeba plywac chodzic na silke przynajmniej 3razy w tygodniu bawic sie w cykle masy i redukcji

@Alfiarz: wystarczy ze 2+ lata siłka 3 razy w tygodniu po 2h, cardio 2 razy w tygodniu po godzince, trzymanie michy przez 90% czasu, dbanie o min. 7h snu dziennie, i przydałyby się predyspozycje do trzymania niskiego bf bez #!$%@? sobie snu, stresu i skupienia :-).
  • Odpowiedz