Wpis z mikrobloga

our fashion is as diverse as the world around us


@WaltherW W sumie powiedzieli trochę prawdy. Jak jesteś mężczyzną to szanuj siebie i swoje ciało, a nie płacz że w reklamie brakuje grubego wieprza. Na siłownię i dietę, ale już!
  • Odpowiedz
  • 31
nie płacz że w reklamie brakuje grubego wieprza. Na siłownię i dietę, ale już!


@CheSlaw: Ale ja jestem szczupły i jestem za tym żeby promować zdrowy styl życia, a jak ktoś chce dobrze wyglądać to musi na to zapracować. Tylko świat coraz bardziej ciśnie i wymaga tylko od mężczyzn, a jak kobieta nie dba o siebie i stołuje się w mcdonaldzie to jest w porządku i taka jej uroda. O
  • Odpowiedz
Od kobiet niedługo nie będzie wymagać się już kompletnie niczego, nawet dbania o zdrowe ciało i wygląd.


@WaltherW: chciałbyś cokolwiek wymagać od kobiety? O ty intzelu, faceciku!!!!1
  • Odpowiedz
W sumie powiedzieli trochę prawdy. Jak jesteś mężczyzną to szanuj siebie i swoje ciało, a nie płacz że w reklamie brakuje grubego wieprza. Na siłownię i dietę, ale już!


@CheSlaw: Jako osoba, która akurat ćwiczy zdaje sobie sprawę jaki #!$%@? trzeba włożyć żeby wyglądać jak ci kolesie z reklam, a u kobiet nawet "mniej żreć" to za dużo.

A żeby być zdrowy nie trzeba mieć 6 paka. Wystarczyliby normalni szczupli
  • Odpowiedz
  • 2
@Flypho: gdzie napisałem, że domagam się pokazywania grubasów? Chodzi mi tylko o wybiórczość i ciągle normalizowanie jedynie grubasek, a chłopów nie.
  • Odpowiedz